Dźwigi

Wynajem podnośnika koszowego

Wynajem podnośnika koszowego

Uniwersal. Jesteśmy firmą z siedzibą w Zimnodole, dzięki czemu błyskawicznie dojeżdżamy do klientów na terenie Małopolski oraz Śląska. Zajmujemy się wynajmem oraz świadczeniem usług maszynami budowlanymi oraz specjalistycznymi. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów maszyn, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na anszą stronę internetową.

Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

Krak Dźwig to propozycja dla firm budujących domy mieszkalne wielorodzinne czy też propozycje biurowców. Firma Zajmuje się bowiem realizowaniem różnorakich dźwigów osobowych. Dopasowanie do potrzeb konkretnego inwestora sprawi, że taka inwestycja sprawdzi się doskonale. Dźwigi są bezpieczne i przygotowywane z solidnych materiałów, dlatego bezawaryjnie powinny… Czytaj więcej »Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

ELWIND Sp. z o.o.

ELWIND Sp. z o.o.

Jako inwestor chciałbyś zainwestować w windę, dźwig do przewozu towarów, osób, platformy dla osób niepełnosprawnych? W takim razie skorzystać z oferty firmy ELWIND, która właśnie w tym się specjalizuje. Poza tym, że oferujemy windy różnego typu zajmujemy się też ich serwisem. Mamy szereg pakietów modernizacyjnych… Czytaj więcej »ELWIND Sp. z o.o.

Red Rooster Industrial (UK) Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Red Rooster Industrial (UK) Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Poszukują Państwo rzetelnego partnera w wynajmie, sprzedaży czy serwisowaniu urządzeń dźwigowych? Red Rooster wychodzi zatem naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dostarcza produkty i usługi najwyżej jakości. Nasza firma to team profesjonalistów z doświadczeniem. Sama firma działa na rynku już 25 lat i zdobywa zaufanie klientów z… Czytaj więcej »Red Rooster Industrial (UK) Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Koparko-ładowarki

Koparko-ładowarki

Rodzinna firma Arkita działa w Kostrzynie nad Odrą od 1981 roku. Jej główna specjalność to usługi dźwigowe dźwigami samojezdnymi i żurawiami. Także oferta obejmuje kompleksowe roboty ziemne, w tym niwelacje, wykopy, stabilizację gruntów, budowę nasypów, parkingów, dodatkowo rozbiórkę, karczowanie. Firma także zajmuje się transportem niskopodwoziowym,… Czytaj więcej »Koparko-ładowarki