Sektor: Usługi budowlane

Budownictwo to wspaniała dziedzina, to właśnie usługi budowlane są czymś co zawsze powinno się mieć pod ręką na czarną godzinę kiedy to okaże się, iż niezbędną rzeczą jest wezwanie grupy fachowców. W tym miejscu znajdziesz wspaniałe oferty, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Usługi budowlane - najświeższe wpisy:

 • Wojciech Moryś Balance Usługi Wysokościowe

  Wojciech Moryś Balance Usługi Wysokościowe »

  Dodano w dniu: 27 01 2020

  Oferujemy malowanie dachów Kraków, bo wiemy, że nie każdy może sobie z tym sam poradzić. Nasza oferta prac wysokościowych jest w pełni profesjonalna. Mamy odpowiednie uprawienia i dysponujemy sprzętem, który dotrze aż do samego dachu. Mamy również specjalistów, którzy wiedzą jak pomalować w profesjonalny sposób ka... szczegóły wpisu »

 • iZabezpieczenia.pl

  iZabezpieczenia.pl »

  Dodano w dniu: 30 11 2019

  Firma iZabezpieczenia zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i instalacją monitoringu, a także konserwacją systemów zabezpieczeń mienia. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm i instytucji. Prowadzimy również sklep internetowy na stronie: izabezpieczenia. pl, w którym zajmujem... szczegóły wpisu »

 • Hydroizolatorzy

  Hydroizolatorzy »

  Dodano w dniu: 29 11 2019

  Zastanawiasz się nad tym, które firmy proponują izolacje budynków? Jeśli interesują Cię izolacje budynków, najwyższa pora zapoznać się ze stroną naszej działalności (można powiedzieć, że wiemy, jak Ci pomóc, musisz tylko nam zaufać).
  Co do szczegółów, masz tylko jedno rozwiązanie — jak się pewnie domyślasz, ... szczegóły wpisu »

 • Bornal Sp.z o.o.sp.k.

  Bornal Sp.z o.o.sp.k. »

  Dodano w dniu: 14 11 2019

  Dysponując specjalistycznym i zróżnicowanym sprzętem budowlanym oraz wykwalifikowaną kardą pracowników firma Bornal oferuje szereg usług związanych z robotami ziemnymi. Są wśród nich prace takie jak: wykopy, wykopy liniowe, wyburzenia i rozbiórki, makroniwelację terenu, korytowanie i utwardzanie, wykopy w gruntach... szczegóły wpisu »

 • KRÓLEWICZ USŁUGI BUDOWLANE SP. Z O.O.

  KRÓLEWICZ USŁUGI BUDOWLANE SP. Z O.O. »

  Dodano w dniu: 30 08 2019

  Królewicz Usługi Budowlane Szczecin Sp. z o. o. zajmuje się świadczeniem usług budowlanych w Szczecinie oraz innych miastach województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu wykonujemy roboty żelbetowe, roboty murarskie oraz roboty ciesielskie z pietyzmem i kompleksowo. Odwi... szczegóły wpisu »

 • Józef Binda Remonty Wykończenia Zieleń

  Józef Binda Remonty Wykończenia Zieleń »

  Dodano w dniu: 23 02 2019

  Świadczę usługi remontowe oraz ogrodnicze na bazie ponad 25-letniego doświadczenia zawodowego. Przyjmuję zgłoszenia na kompleksowe remonty od klientów indywidualnych w Katowicach. Pomagam przy odświeżeniu nieruchomości przed ewentualną sprzedażą. Wykonuję podstawowe prace sezonowe w ogrodzie i pomagam zadbać o zie... szczegóły wpisu »

 • Docieplanie I Izolacja - Artbud

  Docieplanie I Izolacja - Artbud »

  Dodano w dniu: 20 12 2018

  Skorzystaj z materiałów do dociepleń, które dostępne są pod adresem docieplanie-izolacja. pl i przekonaj się o ich wysokich właściwościach. Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta, dzięki której będziemy mogli skorzystać z bardzo dobrych właściwości Polskich produktów, które świetnie sprawdzają się w swoim zastosowa... szczegóły wpisu »

 • DECOR FLOOR S.C.

  DECOR FLOOR S.C. »

  Dodano w dniu: 09 02 2018

  Nasza firma DecorFloor mieszcząca się w Poznaniu jest uznanym na rynku producentem posadzek i ogrodzeń betonowych. Za każdym razem jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią nawierzchnię według potrzeb i oczekiwań klienta. Dostępne w naszej ofercie posadzki domowe i dekoracyjne polecamy do zastosowań prywatnych, natom... szczegóły wpisu »

 • F.U.H Elkar

  F.U.H Elkar »

  Dodano w dniu: 31 07 2017

  Nasza firma wykonuje dla klientów rozwiązania z zakresu automatyki do budynków i bram. Gwarantujemy przygotowanie nowoczesnych instalacji, możemy realizować linie gwarantujące odbiór telewizji, zajmujemy się również monitoringiem przygotowywanym w zakresie telewizji przemysłowej. Jeśli zdecydujecie się na firmę El... szczegóły wpisu »

 • Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

  Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda »

  Dodano w dniu: 27 06 2017

  Działalność firmy BUD-LUX obejmuje prace remontowo-budowlane na terenie Szczecina i okolic. Można do nich zaliczyć malowanie, szpachlowanie, elewacje, układanie płytek oraz inne prace wykończeniowe wnętrz. Z oferty mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni. Jest skierowana do dużych i małych firm, a także prze... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowy pod sektor:

Nazwa: