Sektor: Usługi budowlane

Budownictwo to wspaniała dziedzina, to właśnie usługi budowlane są czymś co zawsze powinno się mieć pod ręką na czarną godzinę kiedy to okaże się, iż niezbędną rzeczą jest wezwanie grupy fachowców. W tym miejscu znajdziesz wspaniałe oferty, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Usługi budowlane - najświeższe wpisy:

 • Józef Binda Remonty Wykończenia Zieleń

  Józef Binda Remonty Wykończenia Zieleń »

  Dodano w dniu: 23 02 2019

  Świadczę usługi remontowe oraz ogrodnicze na bazie ponad 25-letniego doświadczenia zawodowego. Przyjmuję zgłoszenia na kompleksowe remonty od klientów indywidualnych w Katowicach. Pomagam przy odświeżeniu nieruchomości przed ewentualną sprzedażą. Wykonuję podstawowe prace sezonowe w ogrodzie i pomagam zadbać o zie... szczegóły wpisu »

 • Docieplanie I Izolacja - Artbud

  Docieplanie I Izolacja - Artbud »

  Dodano w dniu: 20 12 2018

  Skorzystaj z materiałów do dociepleń, które dostępne są pod adresem docieplanie-izolacja. pl i przekonaj się o ich wysokich właściwościach. Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta, dzięki której będziemy mogli skorzystać z bardzo dobrych właściwości Polskich produktów, które świetnie sprawdzają się w swoim zastosowa... szczegóły wpisu »

 • DECOR FLOOR S.C.

  DECOR FLOOR S.C. »

  Dodano w dniu: 09 02 2018

  Nasza firma DecorFloor mieszcząca się w Poznaniu jest uznanym na rynku producentem posadzek i ogrodzeń betonowych. Za każdym razem jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią nawierzchnię według potrzeb i oczekiwań klienta. Dostępne w naszej ofercie posadzki domowe i dekoracyjne polecamy do zastosowań prywatnych, natom... szczegóły wpisu »

 • F.U.H Elkar

  F.U.H Elkar »

  Dodano w dniu: 31 07 2017

  Nasza firma wykonuje dla klientów rozwiązania z zakresu automatyki do budynków i bram. Gwarantujemy przygotowanie nowoczesnych instalacji, możemy realizować linie gwarantujące odbiór telewizji, zajmujemy się również monitoringiem przygotowywanym w zakresie telewizji przemysłowej. Jeśli zdecydujecie się na firmę El... szczegóły wpisu »

 • Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

  Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda »

  Dodano w dniu: 27 06 2017

  Działalność firmy BUD-LUX obejmuje prace remontowo-budowlane na terenie Szczecina i okolic. Można do nich zaliczyć malowanie, szpachlowanie, elewacje, układanie płytek oraz inne prace wykończeniowe wnętrz. Z oferty mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni. Jest skierowana do dużych i małych firm, a także prze... szczegóły wpisu »

 • Studnie.net Bartosz Pawłowski

  Studnie.net Bartosz Pawłowski »

  Dodano w dniu: 28 03 2017

  Poznańska firma Studnie. net oferuje swoim klientom usługi wykonywania odwiertów potrzebnych w procesach budowy studni głębinowych oraz wierconych. Firma działa w sposób fachowy, rzetelny, terminowy oraz zgodny z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, fir... szczegóły wpisu »

 • SMART BMS

  SMART BMS »

  Dodano w dniu: 19 03 2017

  Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową smartbms. pl. To miejsce w sieci, w którym możesz znaleźć wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania inteligentnych domów. Dzięki nam zaprojektujesz idealny dom, który będzie się świetnie wpisywał w twoje potrzeby – będzie komfortowy, wygodny, bezpieczny i ekon... szczegóły wpisu »

 • Widex Aluminium

  Widex Aluminium »

  Dodano w dniu: 15 03 2017

  Producent aluminiowych konstrukcji okien, drzwi i witryn oferuje Państwu wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów dla klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizuje się w zabudowach balkonowych, tarasowych oraz dla loggii i ogrodu zimowego. Montuje również m. in. szklane elewacje, balustrady i podłogi. S... szczegóły wpisu »

 • Alkrusz Sp. z o.o. Sp. k.

  Alkrusz Sp. z o.o. Sp. k. »

  Dodano w dniu: 15 02 2017

  Jeżeli chcesz zaklasyfikować swój obiekt budowlany do odpowiedniej kategorii, to musisz mieć na uwadze wykonanie badań geotechnicznych. Posiadanie odpowiedniego dokumenty ochroni Cię przed wieloma kłopotami i usprawni przeprowadzanie poszczególnych zadań. Jeśli szukasz firmy, który podejmie się tego zlecenia, to n... szczegóły wpisu »

 • instalacje elektryczne poznań, elekryk poznań

  instalacje elektryczne poznań, elekryk poznań »

  Dodano w dniu: 02 02 2017

  Nasza firma świadczy usługi w branży elektrycznej od już 3o lat. Tak wieloletnie doświadczenie czyni z nas fachowców w naszej branży. Nasza dziedzina to instalacje elektryczne, jednak bez problemów wykonujemy prace związane z instalacjami teleinformatycznymi. Doświadczeni fachowcy pracujący w naszej firmie wykonuj... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowy pod sektor:

Nazwa: