Sektor: Budownictwo

To właśnie budownictwo jest rzeczą, która nie ustaje i ciągle pnie się w górę. Zapewne każdy z was dość często spotyka się z remontem swojego mieszkania bądź domku jednorodzinnego. Jeśli potrzebujesz informacji na temat budownictwa, nie czekaj ani chwili dłużej, już teraz sprawdź nasze wspaniałe oferty.

Budownictwo - najświeższe wpisy:

 • Skand House Sp z o.o.

  Skand House Sp z o.o. »

  Dodano w dniu: 10 02 2020

  Skandynawska technologia pozwalająca tworzyć energooszczędne domy drewniane zdobywa coraz szerszą popularność w pozostałych krajach europejskich, w tym w Polsce. Firma Skand House to producent domów szkieletowych tworzonych właśnie w oparciu o ten system, a także z wykorzystaniem technologii Steico. Kompleksowa re... szczegóły wpisu »

 • AKVAFALO Polska Spółka z o.o.

  AKVAFALO Polska Spółka z o.o. »

  Dodano w dniu: 28 02 2019

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Akvafalo. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i obsłudze obiektów basenowych. Tworzymy łaźnie parowe, sauny domowe, wanny jacuzzi i baseny domowe. Zapewniamy fachowe doradztwo technologiczne i projektowe. Zajmujemy się serwisowaniem i remontem istniejących już in... szczegóły wpisu »

 • Grupa H2X

  Grupa H2X »

  Dodano w dniu: 26 02 2019

  Jeżeli poszukujecie Państwo kogoś kto sprawi, że Wasz dom zmieni się nie do poznania, że powstanie cudowny basen zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Baseny to nie tylko nasza praca, to przed wszystkim jest nasza pasja. Zarówno budowa obiektów SPA jak i basenów to nasza specjalność. Jeżeli chcecie Państwo ... szczegóły wpisu »

 • STIMEO GRZEGORZ PINTAL

  STIMEO GRZEGORZ PINTAL »

  Dodano w dniu: 10 10 2017

  Nasza firma Stimeo może już dziś spełnić Twoje marzenie o drewnianym domku. Zapewniamy wszelkie potrzebne elementy, a także zajmujemy się montażem – choć upewniamy, że można się nim zająć samemu – to naprawdę proste. Nasze domki nie odbiegają niczym od innych – mają trwałą i stabilną konstrukcję, podwójne zespolon... szczegóły wpisu »

 • Pamar Marek Sobolewski

  Pamar Marek Sobolewski »

  Dodano w dniu: 10 09 2017

  Energooszczędne domy z drewna to rozwiązanie, na które staje się coraz bardziej popularne. Solidne wykonanie ze starannie wyselekcjonowanego drewna zapewnia doskonały efekt końcowy i wysoką jakość. Do zalet domów z drewna należy ich szybki czas powstawania, korzystna cena, a także bardzo zdrowy klimat w ich wnętrz... szczegóły wpisu »

 • Grupa Termopian Sp. z o.o. S.k

  Grupa Termopian Sp. z o.o. S.k »

  Dodano w dniu: 24 07 2017

  Termopian to firma, która powstała w 1988 roku. Zajmuje się świadczeniem usług z zakresu hydroizolacji i termoizolacji. Poza tym wprowadza na rynek materiały izolacyjne. Wykonuje izolacje natryskowe systemami poliuretanowymi. Oferuje klientom takie produkty jak – Hydrobest, Izolbest, a także TermoPiana. Firma zdob... szczegóły wpisu »

 • Nowa 5 Dzielnica

  Nowa 5 Dzielnica »

  Dodano w dniu: 23 03 2017

  Dla wszystkich osób zainteresowanych kupnem mieszkania w Krakowie Nowa 5 Dzielnica prezentuje doskonałą ofertę. Apartamenty w różnych metrażach, w nowoczesnym budynku mieszkalnym, umiejscowione w dogodnej lokalizacji. Spokojną okolicę inwestycji docenią rodziny z dziećmi, młodzi ludzie polubią za wygodną siatkę ko... szczegóły wpisu »

 • Mrc-system.pl

  Mrc-system.pl »

  Dodano w dniu: 23 03 2017

  Budynek, nie ważne, czy to mieszkalny, należący do firmy, urząd, magazyn bądź też inny tego typu budynek powinien być adekwatnie zabezpieczony przed pożarem. Co więcej, jakikolwiek budynek musi posiadać określony system przeciwpożarowy.
  Jeśli są Państwo na etapie budowania domu, biura bądź też innego obiektu... szczegóły wpisu »

 • Polska-Sklejka.pl

  Polska-Sklejka.pl »

  Dodano w dniu: 14 03 2017

  Firma Polska Sklejka serdecznie zaprasza do zaznajomienia się ze swoją ofertą. Producent sklejki, z którym współpracujemy zapewnia tylko najwyższej jakości artykuły, które na dodatek są certyfikowane. Pochodzą one z ekologicznie zarządzanych lasów, w większości z rejonów północno-wschodnich naszego kraju. W oferci... szczegóły wpisu »

 • Zakład Stolarski Andrzej Miedziński

  Zakład Stolarski Andrzej Miedziński »

  Dodano w dniu: 05 03 2017

  W naszej firmie specjalizujemy się w dostarczaniu elementów architektury drewnianej. Od małych elementów ogrodowych, po kompletne, wysokiej jakości drewniane domy całoroczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy, że będzie to doskonała decyzja. Służymy pełnym wsparciem przy ... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowy pod sektor:

Nazwa: