Sortuj po:

Pod sektor: BHP

 • instrukcja bezpieczeńswa pożarowego

  instrukcja bezpieczeńswa pożarowego »

  Dodano w dniu: 03 07 2011

  Miło witamy wszelkich ludzi prowadzących działalność ekonomiczną. Nasza firma zapewnia wszechstronne usługi w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy, przede wszystkim realizujemy szkolenia bhp a także instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. Podczas szkoleń bhp nie lekceważymy także o instrukcji ppoż a innych wymagan... szczegóły wpisu »

 • Audyty budowlane

  Audyty budowlane »

  Dodano w dniu: 28 03 2011

  Gorąco zapraszam na stronę internetową grupy Impel. Przedsiębiorstwo to jest firma funkcjonująca od ponad 20 lat wspierająca inne firmy. Dostawca usług dla przedsiębiorstw i instytucji. Oferta usług przeznaczonych dla instytucji takich jak np. catering. Grupa Impel modyfikuje posiadaną ofertę, włączając dodatkowe ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia bhp Wrocław

  Szkolenia bhp Wrocław »

  Dodano w dniu: 28 07 2011

  Seguro działa w branży bezpieczeństwa zawodowego i higieny pracy. Przedstawiana firma proponuje klientom bogaty zakres usług np. kursy pierwszej pomocy. Propozycja firmy Seguro adresowana jest do różnego rodzaju zakładów pracy. Kursy w tym szkolenia bhp Wrocław przeprowadzają doświadczeni pracownicy. Ze szczegółow... szczegóły wpisu »

 • Buty robocze. Serwis bhp

  Buty robocze. Serwis bhp »

  Dodano w dniu: 04 10 2014

  Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie dowiesz się w jaki sposób dobrać, na co zwrócić uwagę, jakie są klasy i jak dbać o buty robocze. Polskie prawo wymaga zaopatrzyć pracownika w środki ochrony indywidualnej, czyli m.in. buty, czy wiesz jakie buty potrzebne są magazynierowi a jakie operatorowi koparki? U nas znajd... szczegóły wpisu »

 • Odzież ochronna

  Odzież ochronna »

  Dodano w dniu: 07 07 2014

  Oferta firmy Glovex skierowana jest do wszystkich klientów zainteresowanych hurtową ilością rękawic oraz odzieży i ubrań roboczych oraz ochronnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi producentami artykułów BHP, w tym między innymi z JSP Oxford England oraz BIG Arbeitsschutz GmbH. Swoją ofertę kieruje w s... szczegóły wpisu »

 • Gdańsk - Szkolenia BHP

  Gdańsk - Szkolenia BHP »

  Dodano w dniu: 23 02 2015

  Kompleksowe usługi bezpieczeństwa i higieny pracy to główna branża gdańskiej firmy Akter. W ofercie znajdują się nie tylko szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. Gdańskie przedsiębiorstwo Akter zajmuje się także kompleksowymi badaniami hydrantów.

  Tr... szczegóły wpisu »

 • Odzież robocza

  Odzież robocza »

  Dodano w dniu: 22 08 2014

  Odzież robocza produkowana oraz szyta zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG i normą PN EN 340, stanowi przedmiot oferty firmy Faret. Przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką niepowtarzalność wzorów, profesjonalne doradztwo, czy też atrakcyjne ceny. Klienci mogą składać również zamówienia na odzież znakowaną haftem, wszywaną ta... szczegóły wpisu »

 • EMKA Mateusz Majerczyk

  EMKA Mateusz Majerczyk »

  Dodano w dniu: 25 05 2016

  Zapraszamy do korzystania z zakupów w hurtowni EMKA, zarówno w oddziale stacjonarnym, jak i w ramach hurtowni internetowej. Na wszystkich klientów czeka szeroki wybór artykułów ściernych i produktów BHP, korzystne ceny, profesjonalne doradztwo, błyskawiczna realizacja zamówienia, a także wygodny sposób płatności i... szczegóły wpisu »

 • Gvarant BHP

  Gvarant BHP »

  Dodano w dniu: 11 06 2015

  Potrzebne Ci ubrania ochronne, odzież robocza lub akcesoria ochronne? Swoją szeroką ofertę poleca firma GVARANT BHP. Hurtownia i sklep internetowy cieszą się od lat gwarancją niezawodności, podobnie jak i nasza firma. Asortyment BHP, który oferujemy klientom jest szeroki: od ubrań roboczych z haftem czy nadrukiem ... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP

BHP - nowa strona:

Adres: