Sortuj po:

Pod sektor: Działki

 • Rekreacyjne działki Poznań

  Rekreacyjne działki Poznań »

  Dodano w dniu: 06 03 2011

  Rozpoczynamy podzielenie i wyprzedaż gruntu rolnego w pobliżu Pniew. Działki znajdują się 4 km od Pniew w kierunku miasta Lwówka. Jadąc od drugiej strony, czyli autostrady jest 16 km do zjazdu. Tak czy inaczej z Poznania dostaniemy się w czasie mniejszym niż godzina. Super teren oddzielony od drogi nr 92 kilkusetm... szczegóły wpisu »

 • Domy i działki na Kaszubach

  Domy i działki na Kaszubach »

  Dodano w dniu: 27 06 2012

  Prezentowana tutaj strona może być doskonałą propozycją dla każdego, kogo tylko interesują dowolnego rodzaju działki budowlane na Kaszubach i poszukuje akurat sposobu na bezproblemowe i szybkie szukanie takich właśnie rzeczy. Zamieszczono tu ogromny zbiór godnych uwagi ogłoszeń, które dodatkowo ułożone są w taki s... szczegóły wpisu »

 • Domy z drewna Wasco

  Domy z drewna Wasco »

  Dodano w dniu: 15 02 2012

  Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją w budowie domów z drewna. Nasze konstrukcje oparte są o tradycyjne budownictwo wiejskie typu Chata.

  Dysponujemy gotowymi projektami domów i jako nieliczni na rynku dajemy możliwość zamieszkania w domu na próbę. Chaty Wasco to najwyższa jakość połączona z przystępną... szczegóły wpisu »

 • Kredyt hipoteczny na budowę domu

  Kredyt hipoteczny na budowę domu »

  Dodano w dniu: 29 06 2013

  Tacy ludzie, którzy chcieliby kupić własne mieszkanie lub wybudować dom powinni niewątpliwie posiadać odpowiednią ilość pieniędzy. W witrynie kredyt-mieszkaniowy.info umieszczono wiele wartościowych porad na temat kredytów. Na naszej witrynie www będziesz miał możliwość na przykład przekonać się, czy tak w ogóle m... szczegóły wpisu »

 • Grunty Piła

  Grunty Piła »

  Dodano w dniu: 11 12 2013

  W wyjątkowej ofercie naszej firmy, posiadającej cenne doświadczenie na rynku nieruchomości, znajdziesz m.in. sprzedaż i budowę domów różnego rodzaju czy sprzedaż działek w atrakcyjnych lokalizacjach. Naszą wizytówką jest najwyższa jakość, pełen profesjonalizm, troska i indywidualne podejście do każdego klienta, at... szczegóły wpisu »

 • Mieszkanie Bydgoszcz

  Mieszkanie Bydgoszcz »

  Dodano w dniu: 16 12 2013

  Nasza firma prowadzi swoją działalność już od 1958 roku w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w branży nieruchomości. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Dysponujemy intuicyjną wyszukiwarką, w której po uzupełnieniu wszystkich pól pojawią się ... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Działki

Działki - nowa strona:

Adres: