Sortuj po:

Pod sektor: Sanitarne

 • Instalacje hydrauliczne Łódź

  Instalacje hydrauliczne Łódź »

  Dodano w dniu: 27 02 2011

  Firma wykonuje usługi hydrauliczne, usuwanie awarji hydraulicznyh, montaż baterii, umywalek,wanien, brodzików, toalet, kabin prysznicowych, udrażnianie rur kanalizacyjnych, przepychanie WC, instalacje wodne z rur polipropylenowych zgrzewanych, miedzianych, i tradycyjnych - ocynkowanych, instalacje kanalizacyjne, s... szczegóły wpisu »

 • Pompy ciepła

  Pompy ciepła »

  Dodano w dniu: 14 04 2011

  Pompy ciepła to specjalizacja naszej firmy.Instalacje pomp ciepła wykonujemy już od 1998 roku. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę usług. Montujemy pompy ciepła firm Wolf, Danfoss, Alpha InnoTec.Działamy na terenie Warszawy i całego województwa Mazowieckie... szczegóły wpisu »

 • Hurtownia Instalacyjna

  Hurtownia Instalacyjna »

  Dodano w dniu: 23 11 2011

  Unisan - hurtownia instalacyjna. Instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe i grzewcze. Szeroki asortyment produktów i niskie ceny to nasza dewiza. Z naszej oferty polecamy wodomierze nowe i regenerowane, reduktory ciśnienia, manometry, system pex skręcany i na zapraskę, testery szczelności gazu i wiele innych. Fachow... szczegóły wpisu »

 • Hydraulik - Wymiana kaloryferów

  Hydraulik - Wymiana kaloryferów »

  Dodano w dniu: 06 07 2011

  Wykonujemy usługi zamrażanie rur CO, ZW, ZWU, CwU. Wymieniamy kaloryfery w blokach, kamienicach oraz domach bez konieczności opróżniania instalacji centralnego ogrzewania. Posiadamy dwie elektryczne zamrażarki firmy REMS dzięki czemu możemy bezpiecznie i pewnie zamrozić rury z wodą nawet o wysokiej temperaturze. D... szczegóły wpisu »

 • ERAN - Projektowanie instalacji sanitarnych

  ERAN - Projektowanie instalacji sanitarnych »

  Dodano w dniu: 11 02 2012

  Firma projektowa bazująca na 20 letnim doświadczeniu wykonawczym świadczy usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, wykonujemy projekty instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, wentylacji, HVAC, wod-kan oraz projekty elektryczne i architektoniczne. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na komplekso... szczegóły wpisu »

 • Firma Inst-Pul

  Firma Inst-Pul »

  Dodano w dniu: 17 09 2013

  Inst-Pul to firma z 25 letnim doświadczeniem w branży instalacji sanitarnych. Oferujemy swoje usługi zarówno dla domów prywatnych jak i również hoteli, budynków administracji publicznej czy też aquaparków. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Dzięki wielu zrealizowanym zleceniem i wysoce wykwalifikowanej kad... szczegóły wpisu »

 • Hydraulika - Wiesław Brzostek

  Hydraulika - Wiesław Brzostek »

  Dodano w dniu: 03 03 2015

  Strona wizytówka prezentująca ofertę hydraulika działającego na terenie Warszawy i okolic. Na stronie znajduje się oferta, a także dane kontaktowe i podstawowe informacje o wykonywanej działalności usługowej. Wśród oferowanych usług znajdą Państwo usuwanie wycieków, montaż instalacji centralnego ogrzewania i wod-k... szczegóły wpisu »

 • Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o.

  Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o. »

  Dodano w dniu: 10 03 2015

  Akcjum zajmuje się wyposażeniem łazienek użytku publicznego oraz z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Od samego początku świadczymy usługi kompleksowe w europejskich standardach. Ostatnie 10 lat to blisko kilka tysięcy obiektów zrobionych przez naszych specjalistów. Posiadamy w ofercie marki sprawdzone w ... szczegóły wpisu »

 • Profesjonalny hydraulik Kraków

  Profesjonalny hydraulik Kraków »

  Dodano w dniu: 20 06 2015

  Kompleksowe oraz drobne usługi hydrauliczne w Krakowie to my.Profesjonalnie rozwiążemy każdy problem w twoim domu,zainstalujemy lub naprawimy instalacje wod-kan,gazowe i centralnego ogrzewania.Usługi awaryjne świadczymy o każdej porze dnia i nocy,siedem dni w tygodniu.Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji.... szczegóły wpisu »

 • Zakład Usługowy Karaczan

  Zakład Usługowy Karaczan »

  Dodano w dniu: 13 11 2016

  Firma Karaczan zlokalizowana w Rzeszowie oferuje dezynfekcję, deratyzację, dezynfekcję oraz odgrzybianie pomieszczeń. Wykorzystujemy najlepsze środki chemiczne, które zapewniają wysoką skuteczność, ale i nie są niebezpieczne dla człowieka (są to preparaty dopuszczone do użytku przez Ministerstwo Zdrowia). Usuwamy ... szczegóły wpisu »

 • Hydraulik24.krakow

  Hydraulik24.krakow »

  Dodano w dniu: 02 10 2015

  Domeną działalności firmy Pogotowie hydrauliczne Kraków 24/7 jest świadczenie profesjonalnych i w pełni kompleksowych usług hydraulicznych. Zasięgiem swojego działania firma obejmuje teren Krakowa i okolic. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia wykwalifikowany zespół fachowców. Firma działa w pełn... szczegóły wpisu »

 • Dab Instalacje Sp. z o.o.

  Dab Instalacje Sp. z o.o. »

  Dodano w dniu: 02 10 2017

  W naszej firmie zapewniamy wykonanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług przy wykonywaniu różnych instalacji sanitarnych na potrzeby poszczególnych wykonawców, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie między innymi projektów a także instalacji, serwisowania oraz modernizowania poszczególnych inst... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sanitarne

Sanitarne - nowa strona:

Adres: