Sortuj po:

Pod sektor: Centralne odkurzacze

 • Allawaypolska

  Allawaypolska »

  Dodano w dniu: 30 05 2014

  Allaway to fiński producent systemów odkurzaczy centralnych, wyposażonych w dwie komory, które gwarantują bezpieczeństwo silnika i jego dłuższą żywotność. Jednostka odkurzacza jest niewielkich rozmiarów i gwarantuje cichą pracę, ponieważ pojemnik na kurz został wykonany całkowicie bez jakichkolwiek połączeń. W tym... szczegóły wpisu »

 • Ecotechnika

  Ecotechnika »

  Dodano w dniu: 28 07 2015

  Firma EcoTechnica jest dystrybutorem jednostek odkurzania centralnego i różnej mocy i powierzchni sprzątania. W naszej ofercie przygotowaliśmy odkurzacze centralne Aspilusa, Venton, Disan oraz TQD. Proponujemy także automatyczne szufelki, gniazda ssące oraz gniazda gospodarcze i wyrzutowe. Ponadto oferta obejmuje ... szczegóły wpisu »

 • Firma Energia Prestige

  Firma Energia Prestige »

  Dodano w dniu: 17 10 2014

  W zakresie oferty firmy F.H.U. PRESTIGE istniejącej na rynku od 2008 roku, są usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Firma ta specjalizuje się w sprzedaży systemów, doradztwie przy pozyskiwaniu dotacji, montażu oraz serwisie urządzeń. Dostarcza klientom systemy solarne, fotowoltaiczne, a także pompy ciep... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Centralne odkurzacze

Centralne odkurzacze - nowa strona:

Adres: