Sortuj po:

Pod sektor: Farby, lakiery

 • Farby

  Farby »

  Dodano w dniu: 17 03 2011

  Benjamin Moore to farby największej jakości. Dzięki farbom Benjamin Moore wszelkie wnętrze staje się prawdziwie wyjątkowe. Obejrzysz w naszej ofercie farby o niepowtarzalnych i wyjątkowych barwach, które zachwycą każdego. Na stronie znajduje się także sporo informacji odnoszących się do takich aspektów jak malowan... szczegóły wpisu »

 • Farby Caparol, Tynki Caparol, Dekoracje Caparol - Warszawa

  Farby Caparol, Tynki Caparol, Dekoracje Caparol - Warszawa »

  Dodano w dniu: 16 10 2013

  Sklep internetowy decorazione.com.pl oferuje wysokiej jakości artykuły do dekoracji i wykańczania wnętrz: szablony malarskie, naklejki na sciane, tynk japoński, ściany retro, farby do kuchni, pokoju, farby do łazienek, farby dla alergików, farby zewnętrzne, tynki, a także: wykładziny KOMFORT, tkaniny, drzwi PORTA,... szczegóły wpisu »

 • Tapety zmywalne

  Tapety zmywalne »

  Dodano w dniu: 30 06 2014

  Domus to firma od wielu lat specjalizująca się w sprzedaży materiałów budowlanych i akcesoriów wykończeniowych. Ceniąc sobie tradycję tej branży, otwiera się jednak także na nowe, ciekawe pomysły. Dlatego takie produkty, jak płytki ceramiczne, lustra czy tapety sprowadza od producentów dbających nie tylko o jakość... szczegóły wpisu »

 • Zabezpieczenia antykorozyjne

  Zabezpieczenia antykorozyjne »

  Dodano w dniu: 24 07 2014

  Przedsiębiorstwo Brenen Polska oferuje klientom profesjonalne produkty marki Visto. Są to głównie materiały lakiernicze, które służą do zabezpieczania różnego typu powierzchni przed korozją. Lakiery i podkłady stosowane są szeroko w branży budowlanej, jak również i do malowania kontenerów, czy też mają zastosowani... szczegóły wpisu »

 • Standom Sp. z o.o.

  Standom Sp. z o.o. »

  Dodano w dniu: 19 12 2017

  Firma Standom to wysokie standardy, ponad 25-letnie doświadczenie, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Działamy w dwóch branżach - z jednej strony możemy zaproponować Państwu chemię budowlaną, do stosowania na zewnątrz, ale równie dobrze wewnątrz, ale czymś godnym bardzo dużego zainteresowania są również drzwi ... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Farby, lakiery

Farby, lakiery - nowa strona:

Adres: