Sortuj po:

Pod sektor: Przemysłowe

 • Szamba betonowe

  Szamba betonowe »

  Dodano w dniu: 01 02 2014

  Szamba betonowe produkowane przez nas są najwyższej jakości. Oferujemy zbiorniki betonowe z przeznaczeniem ich na nieczystości komunalne, gnojówkę, gnojowicę oraz deszczówkę. Nasze szamba sprzedajemy na terenie całego kraju. Transport łączony sprawia, że klient ma gwarancję niskiej ceny oraz szybkiego dostarczenia... szczegóły wpisu »

 • Maszty stalowe

  Maszty stalowe »

  Dodano w dniu: 02 07 2011

  Działająca od wielu lat na polskim rynku firma projektowo-produkcyjna Molltower poleca swoje wieże oraz maszty ze stali. Obiekty przez nas projektowane, produkowane oraz montowane mogą pracować na wszystkich strefach wiatrowych na terenie kraju. Proces technologiczny produkcji wieży jest zgodny ze wszelkimi normam... szczegóły wpisu »

 • Wynajem namiotów

  Wynajem namiotów »

  Dodano w dniu: 07 03 2011

  Jako producent z przyjemnością proponujemy szeroki asortyment hal. Zajmujemy się budową konstrukcji aluminiowych na potrzeby budownictwa. Bardzo dobrze zorganizowane procesy technologiczne umożliwia realizację specjalnych zamówień. Hale namiotowe o dowolnej powierzchni nie stanową żadnych przeszkód w trakcie ich t... szczegóły wpisu »

 • Konstrukcje stalowe

  Konstrukcje stalowe »

  Dodano w dniu: 20 11 2010

  Przedsiębiorstwo AKRIM od bardzo dawna działa w sektorze konstrukcji stalowych. Zapewniamy usługi projektowania oraz wykonawstwa na podstawie dostarczonej dokumentacji wszelakiego typu konstrukcji stalowych, takich jak: wiaty, maszty, bramy przesuwne, ogrodzenia, hale stalowe, kute płoty, konstrukcje wsporcze masz... szczegóły wpisu »

 • papy

  papy »

  Dodano w dniu: 10 03 2011

  Stawiając swój dom, lub remontując już istniejący warto zadbać by wszystkim zajęły się firmy ze specjalistycznym podejściu do sprawy. Dach, jako ochrona przez zjawiskami pogodowymi i wieloma innymi, jest jednym z najważniejszych elementów, które powinno się zrobić w jak najdokładniejszy sposób. Grunt to profesjona... szczegóły wpisu »

 • KUPSCH - WIertnice, przecinarki, tarcze diamentowe, wiertła

  KUPSCH - WIertnice, przecinarki, tarcze diamentowe, wiertła »

  Dodano w dniu: 22 11 2010

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem niemieckich narzędzi diamentowych marki KUPSCH. Produkty te przeznaczone są dla profesjonalistów takich jak Państwo, którzy oczekujecie od sprzętu którego używacie niezawodności w najgorszych warunkach. Nasz asortyment obejmuje m.in. tarcze diamentowe, wiertnice, statywy do wiertn... szczegóły wpisu »

 • Dokładne grawerowanie laserem - Troteclaser.com

  Dokładne grawerowanie laserem - Troteclaser.com »

  Dodano w dniu: 09 05 2011

  Przedsiębiorstwo Trotec posiada w ofercie zdecydowanie grawerowanie, które polega na wycinaniu różnych form lub liter z użyciem niezwykle nowoczesnej techniki jaką jest cięcie laserowe. Laserowy ploter używany podczas procesu grawerowania lub cięcia to nadzwyczajnie precyzyjny przyrząd, jego zaawansowanie technicz... szczegóły wpisu »

 • Skład budowlany Borówiec

  Skład budowlany Borówiec »

  Dodano w dniu: 27 05 2011

  Hurtownia budowlana Big-Bud to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Od samego początku Big-Bud nieprzerwanie inwestuje w budowę wizerunku firmy wiarygodnej i uczciwej, otwartej na potrzeby Klienta. Realizacją tych założeń jest udział w Programie Rzetelna Firma, dzięki któremu możecie Państwo prze... szczegóły wpisu »

 • Urządzenia Modbus

  Urządzenia Modbus »

  Dodano w dniu: 26 09 2011

  Witam i zapraszam do odwiedzenia katalogu produktów z dziedziny automatyki przemysłowej oficjalnego dystrybutora tych urządzeń na Polskę. Automatyka przemysłowa - urządzenia Modbus, komputery przemysłowe, telemetria, zdalny nadzór, NPE, iMod. W naszej ofercie pojawiły się dotykowe ekrany znanej amerykańskiej firmy... szczegóły wpisu »

 • Pawilony

  Pawilony »

  Dodano w dniu: 24 04 2011

  Pawilony naszej firmy to kompletnie wyposażone, gotowe do użytku pawilony gastronomiczne. Wytwarzamy je według orginalnych projektów klienta. Oferowane pawilony zostały kompletnie wyposażone w meble ze stali nierdzewnej, blaty granitowe oraz wszystkie niezbędne instalacje. Mogą występować jako obiekty samodzielne ... szczegóły wpisu »

 • Interesują cię biopreparaty? Odwiedź sotralentz.pl

  Interesują cię biopreparaty? Odwiedź sotralentz.pl »

  Dodano w dniu: 26 05 2011

  Serwis ten powstał z myślą o tych wszystkich, którzy zamierzają zdecydować się na biopreparaty czy biologiczne oczyszczalnie ścieków. Większości z państwa nie trzeba przekonywać o tym, że jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, tanie w eksploatacji, a przy tym ekologiczne; tych z państwa, którzy mają jeszcze co do ... szczegóły wpisu »

 • Czyszczenie wymienników ciepła

  Czyszczenie wymienników ciepła »

  Dodano w dniu: 09 06 2011

  Witryna internetowa firmy B&P Service. W skład jej kompetencji wchodzą doradztwo, opieka oraz konsulting w różnego rodzaju zakładach przemysłowych w całej Polsce. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju usługi, w tym czyszczenie wymienników ciepła, czyszczenie skraplaczy oraz czyszczenie suchym lodem, c... szczegóły wpisu »

 • Rusztowania elewacyjne opisy systemów rusztowań

  Rusztowania elewacyjne opisy systemów rusztowań »

  Dodano w dniu: 22 07 2011

  Unikalna w Polsce strona prowadzona przez grono osób z kilkuletnim doświadczeniem związanym z praca na rusztowaniach elewacyjnych. Na stronie obok ciekawych opisów najpopularniejszych systemów rusztowań takich jak plettac, layher, bosta, rux, również rady dotyczące stawiania rusztowań porady dotyczące wyboru odpow... szczegóły wpisu »

 • Rusztowania cennik

  Rusztowania cennik »

  Dodano w dniu: 22 07 2011

  Strona prezentująca ofertę cenowa jednego z największych dostawców sprzętu zaplecza budowlanego w Polsce. Na stronie znajdziecie Państwo aktualne oferty cenowe na rusztowania elewacyjne, rusztowania przejezdne, windy dekarskie, kubły zsypowe do gruzu, drabiny, szalunki. Całość oferty wraz z cenami i opisami produk... szczegóły wpisu »

 • Panele akustyczne

  Panele akustyczne »

  Dodano w dniu: 05 04 2012

  Nasza firma to firma z dużą tradycją. Nasza oferta to przede wszystkim: produkcja i montaż paneli akustycznych. Produkujemy również: {Panele typu zielona ściana oraz panele przeźroczyste|panele aluminiowe, Panele zrębkobetonowe Panele przeźroczyste różnego rodzaju (ze szkła hartowanego ESG, z Plexiglas i inne). Na... szczegóły wpisu »

 • Płyty warstwowe ABO - elewacje i pokrycia dachowe.

  Płyty warstwowe ABO - elewacje i pokrycia dachowe. »

  Dodano w dniu: 23 07 2011

  Fabryka Płyt Warstwowych ABO Bogusław Bugała - oferujemy płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej, styropianu i płyty specjalistyczne z rdzeniem poliuretanowym. Możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie lekkiej obudowy z płyt warstwowych, zwanych także płytami obornickimi. Płyty warst... szczegóły wpisu »

 • hurtownia elektryczna-www.meskon.pl

  hurtownia elektryczna-www.meskon.pl »

  Dodano w dniu: 26 08 2011

  Wiele osób zadaje sobie pytanie gdzie mogą kupić bardzo tanie kable ziemne. Z poradą w takich sytuacjach przychodzi hurtownia Meskon, która zapewnia perfekcyjne ceny tych towarów jak również wielu innych. Odznacza nas prokonsumenckie podejście, a oprócz tego niskie ceny, które możemy zaoferować dzięki naszym dobry... szczegóły wpisu »

 • Hurtownia materiałów budowlanych 24

  Hurtownia materiałów budowlanych 24 »

  Dodano w dniu: 09 11 2011

  Internetowa Hurtownia Budowlana 24 (zarządzana przez BUDCOM S.A.) oferuje szeroką gamę produktów wyłącznie najwyższej jakości. Hurtownia powstała z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych. Dzięki temu każdy K... szczegóły wpisu »

 • Komputery Linux Embedded ARM9

  Komputery Linux Embedded ARM9 »

  Dodano w dniu: 26 09 2011

  Zapraszamy do przebogatej oferty z katalogu urządzeń automatyki przemysłowej. Profesjonalne wsparcie techniczne. Wiele gotowych do użycia aplikacji tj. serwer web, Modbus proxy, bramka GPRS, konwerter portów szeregowych. Urządzenia firmy wyróżnia wysoka jakość, niezawodność działania oraz estetyczne wykonanie i ko... szczegóły wpisu »

 • Global Business Group - rusztowania, szalunki

  Global Business Group - rusztowania, szalunki »

  Dodano w dniu: 18 10 2011

  Global Business Group to firma dostarczająca nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Naszym celem jest ustanowienie wysokich standardów w branży budowlanej. Oferujemy rusztowania, szalunki, ogrodzenia budowlane, zsypy do gruzu, maszyny do transportu pionowego, elektronarzęd... szczegóły wpisu »

 • Automatyka Przemysłowa

  Automatyka Przemysłowa »

  Dodano w dniu: 26 09 2011

  Katalog Produktów Automatyki, Elektroniki oraz Informatyki przemysłowej oferowanych przez TechBase Sp z o.o. Największy wybór konwerterów protokołów, komputery przemysłowe, modemy GPRS oraz radiomodemy. Jako autoryzowany dystrybutor produktów gwarantujemy szybkie dostawy, wsparcie techniczne oraz dostępność i rzet... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysłowe

Przemysłowe - nowa strona:

Adres: