Sortuj po:

Pod sektor: Obiektów użyteczności publicznej

 • Elementy wind dla niepełnosprawnych

  Elementy wind dla niepełnosprawnych »

  Dodano w dniu: 03 04 2013

  Dostarczamy windy dla niepełnosprawnych, których elementy podatne na zużycie poddawane są specjalnej obróbce typu kucie. Metale pod działaniem odpowiednio dużych sił zewnętrznych ulegają odkształceniom plastycznym oraz zmieniają się ich właściwości. Zabiegi mające na celu zmianę kształtu i właściwości metali w wyn... szczegóły wpisu »

 • MetalMix producent blokad parkingowych i stojaków na rowery

  MetalMix producent blokad parkingowych i stojaków na rowery »

  Dodano w dniu: 03 05 2014

  Firma istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją elementów małej architektury miejskiej, przede wszystkim blokad parkingowych oraz stojaków rowerowych. Posiadamy w ofercie szeroką gamę elementów zabezpieczenia miejsca parkingowego przed nieautoryzowanym użyciem, między innymi zapory parkingowe za... szczegóły wpisu »

 • Kolumny betonowe, filary budowlane

  Kolumny betonowe, filary budowlane »

  Dodano w dniu: 02 05 2011

  Pracownia kolumn architektonicznych, betonowych w elementach o trzonach beczkowym i świecowym (klasycznym) o różnych wysokościach (240 do 4 metrów) z głowicami romańską i toskańską. Wykonujemy również małe kolumny pod łuki - arkady.Konstrukcja kolumn składana z elementów zbrojonych siatką stalową (konstrukcja wzmo... szczegóły wpisu »

 • Plandeki dla budownictwa i przemysłu

  Plandeki dla budownictwa i przemysłu »

  Dodano w dniu: 15 07 2013

  Jako wieloletni, doświadczony przedsiębiorca, mam dla Ciebie rozwiązanie problemów z sezonową pogodą. Rozwiązanie to, wykorzystywane jest w najnowocześniejszych przedsiębiorstwach. Czym jest plandeka ochronna? Plandeka jest materiałem, który wykorzystujemy od wielu, wielu lat nie tylko w budownictwie, ale także w ... szczegóły wpisu »

 • Arte Bud- Buduj Z Nami

  Arte Bud- Buduj Z Nami »

  Dodano w dniu: 21 07 2011

  Budujemy dom wydawać by się mogło, że po wybraniu technologii i firmy czekamy już tylko na realizację. Jednak nic bardziej mylnego. Dopiero wtedy zaczynają się największe schody. A to ekipa nie przyjechała albo przyjechała spóźniona. W czasie budowy okazuje się, że ściany są krzywe, że dom jest źle zabezpieczony. ... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obiektów użyteczności publicznej

Obiektów użyteczności publicznej - nowa strona:

Adres: