Sortuj po:

Pod sektor: Budowlane prace ziemne

 • R-BUD Wynajem koparek i koparko ładowarek

  R-BUD Wynajem koparek i koparko ładowarek »

  Dodano w dniu: 08 03 2012

  Firma R-BUD oferuje wynajem koparek i koparko ładowarek w szerokiej ofercie usług: wykopy, rozładunek, rozbiórki, przewóz, korytowanie dróg.

  R-BUD to gwarancja solidnie wykonanej pracy.
  Specjalizujemy się w krótko i długoterminowym wynajmie maszyn z operatorami. Nasza firma posiada w swojej oferci... szczegóły wpisu »

 • brukarstwo poznań, układanie kostki brukowej poznań

  brukarstwo poznań, układanie kostki brukowej poznań »

  Dodano w dniu: 25 02 2013

  Firma Bat-Pol budownictwo drogowe specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej w miejscowości Poznań, a także całym województwie wielkopolskim.Układanie kostki brukowej i granitowej świadczone przez naszą firmę jest na najwyższym poziomie ze względu na wykwalifikowana kadrę brukarzy a także materiały ... szczegóły wpisu »

 • Wykończenia wnętrz Rzeszów

  Wykończenia wnętrz Rzeszów »

  Dodano w dniu: 12 11 2010

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zajmowanie się budową domów, a w szczególności stanów surowych i dociepleń budynków, z każdym rokiem poszerzając rejon realizacji oraz swój potencjał ekonomiczno techniczny. Budujemy z surowców własnych albo zaufanych, posiadamy prywatny sprzęt i zakwaterowanie. Pragnę ws... szczegóły wpisu »

 • Długoterminowy wynajem koparek

  Długoterminowy wynajem koparek »

  Dodano w dniu: 18 06 2012

  Poszukujesz dobrego sprzętu budowalanego w Rzeszowie bądź Krakowie i reszcie województwa podkarpackiego i małopolskiego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy "Bracia Solarz" oferującej najlepsze dostępne w Kraju koparki i inny sprzęt budowlany. Nasza oferta to najlepsza koparka Rzeszów. W n... szczegóły wpisu »

 • Roboty ziemne Bydgoszcz- Tomasz Powroźnik

  Roboty ziemne Bydgoszcz- Tomasz Powroźnik »

  Dodano w dniu: 19 03 2012

  Firma specjalizuje się w wykonawstwie sieci wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Posiadane doświadczenie i profesjonalna kadra pozwala zapewnić nam wysoką jakość wykonywanych robót. Naszą działalność prowadzimy kompleksowo, razem z robotami towarzyszącymi. Na wszelkie św... szczegóły wpisu »

 • Włodzimierz Wawreniuk Zakład ogólnobudowlany

  Włodzimierz Wawreniuk Zakład ogólnobudowlany »

  Dodano w dniu: 07 08 2013

  Jeśli szukacie Państwo solidnej, terminowej oraz profesjonalnej firmy budowlano - remontowej, prosperującej na terenie Białegostoku i okolic, serdecznie zapraszamy do nas. Prowadzimy działalność gospodarczą pod nazwą Włodzimierz Wawreniuk Zakład ogólnobudowlany. Siedzibą naszej firmy jest miasto Białystok. Już od ... szczegóły wpisu »

 • Mikulewicz Sp. z o.o. Sp. K

  Mikulewicz Sp. z o.o. Sp. K »

  Dodano w dniu: 02 07 2013

  W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć usługi inżynieryjno-budowlane związane z robotami żelbetowymi. Nasza firma działa na rynku budowlanym już prawie 30 lat. W ramach naszej działalności zajmujemy się kompleksowymi usługami, które obejmują wykonanie projektów oraz ich realizację. Wykonujemy zbiorniki emalio... szczegóły wpisu »

 • Czyszczenie orlika

  Czyszczenie orlika »

  Dodano w dniu: 14 12 2015

  Firma działa na rynku od 2001 roku. Podstawą działalności firmy WakBud były usługi budowlane. Lecz postanowiliśmy wykorzystać swoje doświadczenie i w odpowiedzi na coraz liczniej powstające orliki oferujemy usługi takie jak: czyszczenie orlika i konserwacja orlika. Czyszczenie orlika powinno być przeprowadzane prz... szczegóły wpisu »

 • POL-PAVE Daniel Sojka

  POL-PAVE Daniel Sojka »

  Dodano w dniu: 20 07 2015

  POL-PAVE to firma zajmującą się kompleksowym wykonawstwem przemysłowych posadzek oraz nawierzchni dekoracyjnych. Już od ponad siedmiu lat świadczmy kompleksowe usługi brukarskie obejmujące wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej, posadzek żywicznych, betonu polerowanego lub posadzek ozdobnych Pressbeton. Naszą s... szczegóły wpisu »

 • Uslugiziemne-orlowski.pl - zasyp fundamentów

  Uslugiziemne-orlowski.pl - zasyp fundamentów »

  Dodano w dniu: 27 11 2014

  Usługi transportowe i prace ziemne polecane przez wielu klientów – firma Orłowski. Nasze przedsiębiorstwo z Sulęczyna, świadczy usługi transportowe oraz w zakresie prac ziemnych. Transportujemy żwir, gruz, materiały do budowy. Co więcej oferujemy profesjonalne wykonanie melioracji, wykopów, drenażu, niwelacji, roz... szczegóły wpisu »

 • P.U.H. Trans-Skan

  P.U.H. Trans-Skan »

  Dodano w dniu: 20 02 2016

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie między innymi na rynku realizowania prac budowlanych z zastosowaniem ciężkiego sprzętu, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie wysokiej jakości usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą... szczegóły wpisu »

 • Prace ziemne Przeźmierowo

  Prace ziemne Przeźmierowo »

  Dodano w dniu: 10 12 2015

  Jedyni tacy specjaliści! Quality Home z Wielkopolski wie jak wyremontować Twoje mieszkanie. Potrafi także zbudować dom i wykonać indywidualny projekt. Wszystko po to, abyś był zadowolony! Skorzystaj i wejdź na www. quality-home. pl. Nie pożałujesz tej decyzji! Twoje pomieszczenia zmienią się diametralnie – na leps... szczegóły wpisu »

 • Pompy ciepła Małopolska

  Pompy ciepła Małopolska »

  Dodano w dniu: 09 01 2014

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy m.in. wiercenie studni głębinowych oraz różnego rodzaju pompy ciepła. Wyróżnia nas zaufanie wielu klientów, najwyższa jakość, pełen profesjonalizm, najlepszy sprzęt, atrakcyjne warunki współpracy, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia... szczegóły wpisu »

 • Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków.

  Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. »

  Dodano w dniu: 02 06 2016

  Ew-trans S. C. jest prężnie działającą na rynku warszawskim firmą budowlaną działającą w sektorze usług rozbiórkowo-wyburzeniowych oraz robót ziemnych. Firma realizuje zlecenia dla osób prywatnych, firm i instytucji. Działa głównie na terenie Warszawy i okolic. nOferta:nn[*]rozbiórki budynkówn[*]wyburzenia obiektó... szczegóły wpisu »

 • Studnie.net Bartosz Pawłowski

  Studnie.net Bartosz Pawłowski »

  Dodano w dniu: 28 03 2017

  Poznańska firma Studnie. net oferuje swoim klientom usługi wykonywania odwiertów potrzebnych w procesach budowy studni głębinowych oraz wierconych. Firma działa w sposób fachowy, rzetelny, terminowy oraz zgodny z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, fir... szczegóły wpisu »

 • Bal-kop S.C. Rozbiórki i wyburzenia.

  Bal-kop S.C. Rozbiórki i wyburzenia. »

  Dodano w dniu: 02 06 2016

  Bal-kop S. C. przedstawia bogatą ofertę usług budowlanych wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji. Obszarem działalności firmy jest Warszawa i okolice. Firma oferuje usługi w zakresie rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych, a także wszelkiego ... szczegóły wpisu »

 • Alkrusz Sp. z o.o. Sp. k.

  Alkrusz Sp. z o.o. Sp. k. »

  Dodano w dniu: 15 02 2017

  Jeżeli chcesz zaklasyfikować swój obiekt budowlany do odpowiedniej kategorii, to musisz mieć na uwadze wykonanie badań geotechnicznych. Posiadanie odpowiedniego dokumenty ochroni Cię przed wieloma kłopotami i usprawni przeprowadzanie poszczególnych zadań. Jeśli szukasz firmy, który podejmie się tego zlecenia, to n... szczegóły wpisu »

 • DECOR FLOOR S.C.

  DECOR FLOOR S.C. »

  Dodano w dniu: 09 02 2018

  Nasza firma DecorFloor mieszcząca się w Poznaniu jest uznanym na rynku producentem posadzek i ogrodzeń betonowych. Za każdym razem jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią nawierzchnię według potrzeb i oczekiwań klienta. Dostępne w naszej ofercie posadzki domowe i dekoracyjne polecamy do zastosowań prywatnych, natom... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowlane prace ziemne

Budowlane prace ziemne - nowa strona:

Adres: