Sortuj po:

Pod sektor: Ekologiczne

 • Drewniane domy energooszczędne Jurand

  Drewniane domy energooszczędne Jurand »

  Dodano w dniu: 01 02 2012

  Firma Jurand Haus & Holz Center istnieje już na rynku budowlanym od 2004 roku. Specjalizujemy się w budownictwie energooszczędnym. Gwarantem wysokiej jakości naszych domów jest zaawansowana technologia austriacko-niemiecka z której korzystamy od samego początku naszej działalności. U nas każdy klient jest trak... szczegóły wpisu »

 • ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE - ECOREN Audyting

  ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE - ECOREN Audyting »

  Dodano w dniu: 22 12 2010

  Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audytu energetycznego. Każdy nowo wybudowany obiekt po 01.01.2009 r. musi posiadać świadectwo energetyczne. Z nami profesjonalnie, rzetelnie i tanio. Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych, spółd... szczegóły wpisu »

 • Termoizolacja

  Termoizolacja »

  Dodano w dniu: 22 12 2010

  Nordiska Ekofiber polska Sp. z o.o. jest producentem ekologicznej termoizolacji o nazwie Ekofiber na bazie włókna celulozowego. Ekologiczna termoizolacja Ekofiber jest impregnowana związkami boru w celu uzyskania odporności na działanie ognia oraz przeciwko grzybom domowym i pleśni. Termoizolacja z celulozy nadaje... szczegóły wpisu »

 • Separatory

  Separatory »

  Dodano w dniu: 25 07 2011

  Firma TRAIDENIS-POL świadczy szeroki asortyment towarów ekologicznych. Produkty tej firmy zostały docenione przez wielu, zdobyły również mnóstwo gratyfikacyj. Urządzenia gatunku HNV posiadają bardzo masa zalet. Przedewszystkim są banalne w montażu, nie wydzielają dokuczliwych zapachów, są wytrzymałe, nie zużywają ... szczegóły wpisu »

 • Szambo ekologiczne

  Szambo ekologiczne »

  Dodano w dniu: 20 07 2011

  Tylko teraz niesamowita oferta 10 lat gwarancji na nasze przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Wszytsko znajduj e sie na naszej stronie internetowej www.szambaartbud.pl . Dzięki nam zaoszczędzą Państwo pieniądze a oczyszczoną wodę będą Państwo Mogli wykorzystać ponownie np. do podlania trawnika lub pola. N... szczegóły wpisu »

 • Renowacje, remonty domów oraz dachy z wióra osikowego

  Renowacje, remonty domów oraz dachy z wióra osikowego »

  Dodano w dniu: 14 04 2013

  Dachy z wióra osikowego cieszą się ogromną popularnością wśród ludzi ceniących ekologię. Dachy o kącie nachylenia większym niż 45* pokryte wiórem osikowym wytrzymują średnio 40-50 lat, czyli dwukrotnie dłużej niż dachy blaszane nie wspominając już o walorach estetycznych.Nasza firma zajmuje się kryciem wiórem osik... szczegóły wpisu »

 • Inteligentny Dom Automatyka Domowa

  Inteligentny Dom Automatyka Domowa »

  Dodano w dniu: 24 01 2013

  Gdy marzysz o idealnym mieszkaniu, jaki osiągnie każde Twoje potrzeby to nasza oferta wycelowana jest do ciebie. Zdziałamy, że inteligentny dom, który jest wyznacznikiem domu znakomitego stanie się faktem. Do tej pory nigdy mieszkanie nie było tak sympatyczne. Wszelkie inteligentne domy są zaopatrzone w najświeższ... szczegóły wpisu »

 • Domy ekologiczne

  Domy ekologiczne »

  Dodano w dniu: 05 05 2014

  Na stronie internetowej możesz znaleźć projekty domów w systemie Multi-Comfort. Każdy kto myśli o wybudowaniu domu energooszczędnego musi koniecznie sprawdzić proponowany przez nas system. Na naszej stronie internetowej można także znaleźć wykonawców przeszkolonych w systemie Multi-Comfort. Założenia systemu Multi... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ekologiczne

Ekologiczne - nowa strona:

Adres: