Sortuj po:

Pod sektor: Drogowe

 • brukarstwo poznań, układanie kostki brukowej poznań

  brukarstwo poznań, układanie kostki brukowej poznań »

  Dodano w dniu: 25 02 2013

  Firma Bat-Pol budownictwo drogowe specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej w miejscowości Poznań, a także całym województwie wielkopolskim.Układanie kostki brukowej i granitowej świadczone przez naszą firmę jest na najwyższym poziomie ze względu na wykwalifikowana kadrę brukarzy a także materiały ... szczegóły wpisu »

 • Geosyntetyki

  Geosyntetyki »

  Dodano w dniu: 27 11 2014

  Jako dystrybutor szerokiej gamy geosyntetyków, pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w skład której wchodzą:• Geowłókniny polipropylenowe i poliestrowe. Igłowane, przeszywane i wzmacniane termicznie. Wykonane z włókien ciętych lub ciągłych.• Geotkaniny polipropylenowe i poliestrowe, o wytrzym... szczegóły wpisu »

 • MetalMix producent blokad parkingowych i stojaków na rowery

  MetalMix producent blokad parkingowych i stojaków na rowery »

  Dodano w dniu: 03 05 2014

  Firma istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją elementów małej architektury miejskiej, przede wszystkim blokad parkingowych oraz stojaków rowerowych. Posiadamy w ofercie szeroką gamę elementów zabezpieczenia miejsca parkingowego przed nieautoryzowanym użyciem, między innymi zapory parkingowe za... szczegóły wpisu »

 • Geowłóknina

  Geowłóknina »

  Dodano w dniu: 08 02 2016

  Jesteśmy niewielkim zespołem osób od dawna związanych z problematyką stosowania geosyntetyków w inżynierii lądowej i wodnej. W zakresie naszej działalności świadczyny doradztwo, dobór, oraz zaopatrzenie w zakresie szeroko pojętych geosyntetyków: geowłókniny, geotkaniny, geosiatki, geokraty, maty i siatki przeciwer... szczegóły wpisu »

 • RDM Śródmieście Sp. z o.o.

  RDM Śródmieście Sp. z o.o. »

  Dodano w dniu: 07 03 2011

  Przedsiębiorstwo budownictwa drogowego. Zajmujemy się budową dróg oraz autostrad. Wykonujemy nawierzchnie z asfaltu lanego oraz twardolanego wykorzystując najnowszą dostępną technologię. Wykonujemy również remonty oraz wymiany nawierzchni asfaltowych, nawierzchni kamiennych. Wykonujemy również wszelkie usługi bruk... szczegóły wpisu »

 • Układanie kostki brukowej Warszawa

  Układanie kostki brukowej Warszawa »

  Dodano w dniu: 26 07 2011

  Warszawskie Centrum Kostki Brukowej na powyższej stronie www omawia swoją ofertę. Polecane układanie kostki brukowej Warszawa to gwarancja profesjonalizmu usług. Oferta cenowa zawiera dodatkowo usługi korytowania podłoża i sprzątania po budowie. Przekonujemy, że nasza działalność to sztuka wymagająca pasji i kreat... szczegóły wpisu »

 • Panele akustyczne

  Panele akustyczne »

  Dodano w dniu: 05 04 2012

  Nasza firma to firma z dużą tradycją. Nasza oferta to przede wszystkim: produkcja i montaż paneli akustycznych. Produkujemy również: {Panele typu zielona ściana oraz panele przeźroczyste|panele aluminiowe, Panele zrębkobetonowe Panele przeźroczyste różnego rodzaju (ze szkła hartowanego ESG, z Plexiglas i inne). Na... szczegóły wpisu »

 • Szlabany w atrakcyjnych cenach

  Szlabany w atrakcyjnych cenach »

  Dodano w dniu: 27 07 2011

  Na stronie znajduje się oferta firmy sprzedającej oraz montującej różne szlabany. W naszej ofercie znajdują się też słupki oraz blokady parkingowe. Zamówione szlabany dowozimy gratis w miejsce wskazane przez klienta. Nasze produkty objęte są gwarancją i dostępne są w niebywale niskich cenach. Przy wyborze szlabanó... szczegóły wpisu »

 • Elementy drogowe, czyli z czego buduje się drogi

  Elementy drogowe, czyli z czego buduje się drogi »

  Dodano w dniu: 27 09 2011

  Przemierzając dzień w dzień nasze szlaki komunikacyjne, mało osób rozważa, jak naprawdę one powstały. Krytykujemy fatalny stan jezdni, kłopotliwe koleiny czy inne niedociągnięcia. Za w/w stan rzeczy oskarżamy rząd, drogowców i fachowców z branży budownictwa. Nie wszyscy jednak wiedzą, że kondycja krajowych dróg w ... szczegóły wpisu »

 • P.P.H.U. Arma-Błysk

  P.P.H.U. Arma-Błysk »

  Dodano w dniu: 24 06 2014

  Arma-Błysk to firma, która proponuje klientom usługi sprzątające, w tym również na placach budowy oraz ochronę elewacji, czyli jej czyszczenie oraz zabezpieczenia. Możliwe jest także usuwanie graffiti. Firma ponadto zajmuje się pracami sanitarnymi, usuwa pluskwy, myszy, szczury czy gniazda owadów. Proponuje organi... szczegóły wpisu »

 • AARSLEFF sp. z o.o. roboty budowlane

  AARSLEFF sp. z o.o. roboty budowlane »

  Dodano w dniu: 28 05 2014

  Serwis http://www.aarsleff.com.pl/ firmy Aarselff sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem oraz specjalizuje się w wykonaniu robót fundamentalnych. Głównym profilem działalności firmy są roboty palowe i wzmocnienia gruntu przy wykorzystywaniu technologii pali prefabrykowanych, m.in.: pali żelbetowych, pali stalowych ... szczegóły wpisu »

 • ZRB Karol

  ZRB Karol »

  Dodano w dniu: 17 02 2017

  Budowa i utwardzanie nawierzchni to nasza specjalność. Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się budową dróg, parkingów, chodników i placów. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który szuka sprawdzonej ekipy, to świetnie trafiłeś. Zapraszamy na stronę zrb. bialystok. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
  ... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drogowe

Drogowe - nowa strona:

Adres: