Sortuj po:

Pod sektor: Architekci

 • Aranżacja wnętrz Gdańsk Gdynia Sopot

  Aranżacja wnętrz Gdańsk Gdynia Sopot »

  Dodano w dniu: 14 06 2013

  W sztuce projektowania wnętrz bardzo ważnym czynnikiem jest spójność wszystkich elementów - oświetlenia, kolorystyki, materiałów wykorzystanych w meblach i detalach wyposażenia wnętrz oraz funkcjonalnego rozwiązania kreowanej przestrzeni. Przy dzisiejszej olbrzymiej ofercie handlowej, zmieniającej się modzie i tec... szczegóły wpisu »

 • Domy drewniane

  Domy drewniane »

  Dodano w dniu: 19 01 2011

  Domy szkieletowe wykonane z drewna to w dzisiejszych czasach modny środek na uprawianie nowego stylu życia. Odpowiednio zaprojektowany dom umożliwi w pełni cieszyć się jego użytkowaniem. Aby się tak stało trzeba skorzystać z usług przetestowanej załogi budowlanej. Posiadamy w naszej ofercie nie tylko budowy standa... szczegóły wpisu »

 • Usługi projektowe Rybnik

  Usługi projektowe Rybnik »

  Dodano w dniu: 18 07 2011

  Architekt Damian Foreiter świadczy usługi w zakresie projektowania projektów budowlanych, dostosowania projektów budowlanych do warunków klienta. Dzięki szerokim specjalizacjom a także przebytym kursom, architekt może być kierownikiem budowy czyli osobą, która przez cały czas trwania budowy będzie prowadzić nadzór... szczegóły wpisu »

 • Biuro Projektowe Szczecin

  Biuro Projektowe Szczecin »

  Dodano w dniu: 03 03 2011

  Autorska Pracownia Architektury i Sztuki - to grupka architektów i projektantów wnętrz. Stawiamy sobie za zadanie utworzenie dla Państwa cudownych nieruchomości oraz wnętrz, które nie tylko będą radować oko, ale także będą w 100% wydajne i użytkowe. Po naradach, wykonamy dla Państwa plan, który na pewno spełni Pań... szczegóły wpisu »

 • Biuro projektowe GEPRO Lublin

  Biuro projektowe GEPRO Lublin »

  Dodano w dniu: 09 12 2010

  Biuro projektowo-usługowe GEPRO Lublin zajmuje się projektowaniem w branżach: Architektura,Konstrukcja, Instalacje Sanitarne, Instalacje elektryczne, Drogi, Technologia. Oferujemy projekty budowlane oraz wykonawcze domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, obiektów produkcyjnych, obiektów usługowych, budynków ... szczegóły wpisu »

 • Biuro Architektoniczne Łódź

  Biuro Architektoniczne Łódź »

  Dodano w dniu: 07 03 2011

  Biuro architektoniczne 4Design gwarantuje całkowity zakres usług z zakresu: projektowanie ogólnobudowlane skupiając się przede wszystkim na obiektach mieszkalnych, biurach i budynkach. Wykonujemy dodatkowo profesjonalne aranżacje i plany wnętrz.

  Nasi Architekci proponują nowoczesne i stwierdzone rozwią... szczegóły wpisu »

 • Baza projetów gotowych

  Baza projetów gotowych »

  Dodano w dniu: 22 09 2011

  Liczba dostępnych projektów gotowych na polskim rynku jest niewyobrażalnie duża. Przeszukiwanie po kolei wszystkich stron biur architektonicznych w pogoni za tym wymarzonym projektem domu to mozolna praca dla wytrwałych. Czasami warto skorzystać z oferty takich portali z projektami domów jak nasz. Dla Państwa wygo... szczegóły wpisu »

 • Dom z bali

  Dom z bali »

  Dodano w dniu: 21 07 2011

  Renomowana firma Mój-Dom proponuje swoje rzetelne usługi architektoniczne. Nasza kadra pracownicza ma duże doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. W szczególności zalecamy atrakcyjny i nowatorski dom z bali. Na pewno usatysfakcjonują Państwa nasze projekty domów drewnianych. Oferujemy nowoczesne projekty domów ... szczegóły wpisu »

 • Architekt Chorzów

  Architekt Chorzów »

  Dodano w dniu: 07 11 2013

  Projektujemy już od 3 lat, we Franta Group stawiamy na jakość i funkcjonalność. Chcemy aby tworzone przez nas budynki trwały przez lata, a zamieszkujące je osoby czuły się w nich komfortowo i pewnie. W ofercie posiadamy zarówno usługi projektowe jak i wykonawcze, nasze budynki były już parokrotnie wyróżniane na og... szczegóły wpisu »

 • Świadectwo Charakterytyki Energetycznej Poznań

  Świadectwo Charakterytyki Energetycznej Poznań »

  Dodano w dniu: 26 09 2011

  od 3 lat w naszym kraju obowiązuje rozporządzenie mówiące o posiadaniu świadectwa energetycznego dla każdego nowo budowanego obiektu oraz mieszkania/lokalu. Firma CERT wychodząc naprzeciw potrzebą społeczeństwa zaczęła przygotowywać te niezbędne dokumenty. Certyfikaty energetyczne możecie zamówić jeżeli mieszkacie... szczegóły wpisu »

 • m2studio Architekci Warszawa

  m2studio Architekci Warszawa »

  Dodano w dniu: 14 10 2011

  Pracownia architektoniczna - m2studio Architekci Warszawa zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych. Projekty wykonywane są wielobranzowo - architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne i elektryczne, na życzenie wykonujemy kosztorysy, uzgodnienia, mapy do celów projektowych oraz badania geotechniczne gru... szczegóły wpisu »

 • Projekty domów

  Projekty domów »

  Dodano w dniu: 07 08 2013

  Jesteśmy nowoczesnym biurem projektowym sprzedającym projekty domów energooszczędnych na terenie całego kraju. Główne usługi projektowe oferowane przez nas to: projekty domów energooszczędnych, instalacje sanitarne - projekty, certyfikaty energetyczne, projekty instalacji elektrycznych, projekty wnętrz. Nasze proj... szczegóły wpisu »

 • Portal architektoniczny - Archiweb.pl

  Portal architektoniczny - Archiweb.pl »

  Dodano w dniu: 29 01 2015

  Portal archiweb.pl to specjalistyczny katalog firm. Portal architektoniczny posiada bazę firm z branży architektonicznej, budowlanej, a także dekoracyjnej. Wchodząc na tą stronę bez problemu znajdziesz interesującą Cię firmę. Również każda firma z wyżej wymienionych branż może dodać wiele użytecznych informacji do... szczegóły wpisu »

 • Architekt Gdańsk

  Architekt Gdańsk »

  Dodano w dniu: 05 07 2014

  Architekt musi zrealizować bardzo dokładnie wizje zlecającego. Dlatego też należy korzystać z pomocy i doświadczenia profesjonalistów dla których nie ma rzeczy nie do wykonania. Takim specjalistą bez wątpienia jest Szymon Kuhn który prowadzi biuro architektoniczne w Gdańsku Ask Architekt. Zapraszamy serdecznie do ... szczegóły wpisu »

 • Gotowe projekty domów

  Gotowe projekty domów »

  Dodano w dniu: 29 07 2014

  Jeśli poszukujesz gotowych projektów domów, różnego rodzaju budynków usługowych, garaży, wiat i budynków gospodarczych, lub budynków rolniczych oraz gospodarskich, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie postawienie na ofertę przygotowaną przez firmę „Pracownia Projektowa Ewa Wojciechowska-Skrabacz”. Jest to fi... szczegóły wpisu »

 • Wizualizacje architektoniczne

  Wizualizacje architektoniczne »

  Dodano w dniu: 30 04 2014

  Wybierz tylko i wyłącznie usługi świadczone przez firmę Virtual City. Jeżeli jesteś deweloperem i potrzebujesz wizualizacji architektonicznej swoich inwestycji, to naturalnie możesz liczyć na naszą pomoc. Wszystko dokładnie przygotowane, wszystko pod opieką naszych grafików oraz architektów, a co najważniejsze szy... szczegóły wpisu »

 • Kvadrat Design - projektowanie wnętrz.

  Kvadrat Design - projektowanie wnętrz. »

  Dodano w dniu: 31 07 2014

  Kvadrat Design to autorskie studio architektury wnętrz, którego misją jest projektowanie i aranżacje wnętrz spersonalizowanych, oddających prawdziwego „ducha” ich właściciela..W ramach Kvadrat Design tworzę kompletne projekty i aranżacje wnętrz, jak też komponuję nowe elemenaty w ramach zastanego wystroju, dobiera... szczegóły wpisu »

 • Wizualizacje architektoniczne

  Wizualizacje architektoniczne »

  Dodano w dniu: 24 03 2015

  Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług przygotowanych przez firmę Virtual City. To trójmiejskie studio graficzne przygotuje dla was rozmaite rozwiązania jeżeli mowa o sprawach takich jak animacje oraz wizualizacje architektoniczne. Wszystko sprawnie, zgodnie z planami, a także w przystępnych cenach. Dlat... szczegóły wpisu »

 • Archi 55 - usługi projektowe

  Archi 55 - usługi projektowe »

  Dodano w dniu: 18 08 2014

  Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, od pomysłu do uzyskania pozwolenia na budowę!Jesteśmy biurem architektonicznym z siedzibą w Krakowie, oferującym pełen zakres usług projektowych. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej i służby zdrowia.Inwest... szczegóły wpisu »

 • Architekt Trójmiasto

  Architekt Trójmiasto »

  Dodano w dniu: 17 07 2015

  Architekt Bladowski to doskonały wybór kiedy mowa o sprawach związanych z projektowaniem domów, budynków biurowych. Architekt Bladowski od wielu już lat działa na rynku usług architektonicznych, od wielu lat przygotowuje rozmaite projekty. Wszystko na wysokim poziomie, nowocześnie i oczywiście w przystępnych. Zapo... szczegóły wpisu »

 • GRUPA RB Sp z o.o. Sp. k.

  GRUPA RB Sp z o.o. Sp. k. »

  Dodano w dniu: 31 01 2016

  Wybierz Grupe RB! Oni zajmują się projektowaniem, jak nikt inny! To w pełni profesjonalna pracownia architektury. Możesz liczyć na rzetelność i szybkie wykonanie. Tu nie czeka się miesiącami na termin i przedstawienie oferty. Zauważ to i wybierz najlepiej. Więcej informacji? Wejdź na stronę internetową: www. grupa... szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: