Strony związane z hasłem 'roboty ziemne':

Sortuj po:

 • MM Południe. Wyburzenia i rozbiórki

  MM Południe. Wyburzenia i rozbiórki »

  MM Południe to firma, wykonująca wyburzenia i rozbiórki, rożnego typu roboty ziemne oraz zajmuje się handlem kruszywami. Stawiamy głównie na jakość prowadzonych prac. Wykonujemy również usługi transportowe oraz brukarskie. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu zaznajomienia się z indywidualnymi propozycjami, sporządzonymi specjalnie dla Państwa firmy.
  MM Południe
  U. Batorego 8
  43-300 Bielsko-Biała

  Dodano w dniu: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • R-BUD Wynajem koparek i koparko ładowarek

  R-BUD Wynajem koparek i koparko ładowarek »

  Firma R-BUD oferuje wynajem koparek i koparko ładowarek w szerokiej ofercie usług: wykopy, rozładunek, rozbiórki, przewóz, korytowanie dróg.

  R-BUD to gwarancja solidnie wykonanej pracy.
  Specjalizujemy się w krótko i długoterminowym wynajmie maszyn z operatorami. Nasza firma posiada w swojej ofercie sprzęt budowlany do wykonywania robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

  Wykonujemy usługi koparką kołową Liebherr i koparko-ładowarkami CAT. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na szybkie i profesjonalne wykonywanie zleconych prac. Posiadamy wykwalifikowany personel, dzięki któremu zapewniamy należycie wykonaną usługę.

  Firma zajmuje się wynajmem:
  - koparki kołowej Liebherr A900B o masie 17 ton
  - koparko ładowarek firmy Caterpillar (2szt.)

  Wykonujemy:

  * wykopy pod fundamenty,
  * wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
  * wykopy pod szamba, oczyszczalnie biologiczne,
  * zdejmowanie warstwy humusowej,
  * korytowanie dróg,
  * zasypki ław fundamentowych,
  * rozładunek i przewóz materiałów na europaletach,
  * rozbiórki i wyburzenia.

  Nasi Klienci cenią nas za solidność, rzetelność i terminowość.

  Dodano w dniu: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Roboty ziemne Bydgoszcz- Tomasz Powroźnik

  Roboty ziemne Bydgoszcz- Tomasz Powroźnik »

  Firma specjalizuje się w wykonawstwie sieci wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Posiadane doświadczenie i profesjonalna kadra pozwala zapewnić nam wysoką jakość wykonywanych robót. Naszą działalność prowadzimy kompleksowo, razem z robotami towarzyszącymi. Na wszelkie świadczone usługi udzielamy gwarancji.

  Dodano w dniu: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koparko-ładowarki

  Koparko-ładowarki »

  Rodzinna firma Arkita działa w Kostrzynie nad Odrą od 1981 roku. Jej główna specjalność to usługi dźwigowe dźwigami samojezdnymi i żurawiami. Także oferta obejmuje kompleksowe roboty ziemne, w tym niwelacje, wykopy, stabilizację gruntów, budowę nasypów, parkingów, dodatkowo rozbiórkę, karczowanie. Firma także zajmuje się transportem niskopodwoziowym, pomocą drogową na terenie całej Polski i posiada tanie miejsca noclegowe dla firm.

  Dodano w dniu: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków.

  Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. »

  Ew-trans S. C. jest prężnie działającą na rynku warszawskim firmą budowlaną działającą w sektorze usług rozbiórkowo-wyburzeniowych oraz robót ziemnych. Firma realizuje zlecenia dla osób prywatnych, firm i instytucji. Działa głównie na terenie Warszawy i okolic. nOferta:nn[*]rozbiórki budynkówn[*]wyburzenia obiektów budowlanychn[*]roboty ziemne, wykopy, niwelacja terenu, wymiana gruntun[*]usługi drogowe, utwardzanie, korytowanie, budowa dojazdów do posesjin[*]usługi kanalizacyjnen[*]sprzedaż kruszywa betonowego, kruszywa ceglanego, piasku, żwiru, sortowanej ziemi ogrodowejn[*]transport ciężarówkami samowyładowczymin[*]transport maszyn budowlanych nacepą niskopodwoziową. nnnPełna oferta firmy znajduje się na stronie:nhttp://ewtrans.pl/nnFirma gwarantuje wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny i dogodne terminy realizacji.

  Dodano w dniu: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe »

  Świadczymy usługi wyburzeniowe oraz zajmujemy się robotami ziemnymi. Nasza firma istnieje od 1995 roku. Podstawą oferty są rozbiórki mechaniczne oraz pirotechniczne wszelkiego typu obiektów – zarówno murowanych, jak i konstrukcji stalowych. Posiadamy bogaty park maszyn do wyburzeń, a w przypadku budynków o pow. powyżej 45 m2 wykorzystujemy metodę pirotechniczną. Oferujemy także kruszenie gruzu, demontaż azbestu, cięcie stali, demontaż maszyn przemysłowych. Kolejną naszą specjalnością są roboty ziemne.

  Dodano w dniu: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bal-kop S.C. Rozbiórki i wyburzenia.

  Bal-kop S.C. Rozbiórki i wyburzenia. »

  Bal-kop S. C. przedstawia bogatą ofertę usług budowlanych wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji. Obszarem działalności firmy jest Warszawa i okolice. Firma oferuje usługi w zakresie rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych, a także wszelkiego typu roboty ziemne, wykopy, niwelacje terenu, wymianę gruntu, itp. Realizuje prace w zakresie usług drogowych i kanalizacyjnych, odśnieżanie i usługi brukarskie. Prowadzi sprzedaż materiałów sypkich typu kruszywo betonowe i ceglane, piasek, sortowana ziemia ogrodowa. W ofercie firmy jest również wynajem koparek, koparko ładowarek i ciężarówek. Pełna oferta maszyn znajduje się na stronie:nhttp://www.bal-kop.pl/wynajem_koparek_warszawa/

  Dodano w dniu: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZRB Karol

  ZRB Karol »

  Budowa i utwardzanie nawierzchni to nasza specjalność. Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się budową dróg, parkingów, chodników i placów. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który szuka sprawdzonej ekipy, to świetnie trafiłeś. Zapraszamy na stronę zrb. bialystok. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

  Dodano w dniu: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bornal Sp.z o.o.sp.k.

  Bornal Sp.z o.o.sp.k. »

  Dysponując specjalistycznym i zróżnicowanym sprzętem budowlanym oraz wykwalifikowaną kardą pracowników firma Bornal oferuje szereg usług związanych z robotami ziemnymi. Są wśród nich prace takie jak: wykopy, wykopy liniowe, wyburzenia i rozbiórki, makroniwelację terenu, korytowanie i utwardzanie, wykopy w gruntach skalistych oraz obsługa kopalń odkrywkowych.

  Dodano w dniu: 14 11 2019 · szczegóły wpisu »