Strony związane z hasłem 'projekty wnętrz':

Sortuj po:

 • Architekt wnętrz Warszawa

  Architekt wnętrz Warszawa »

  Studio architektoniczne Parco Architekci działa od 2002 roku na terenie Warszawy i Trójmiasta. Ideą działalności firmy jest przede wszystkim wykonywanie takich projektów budynków, żeby zużywały one jak najmniej energii potrzebnej do ogrzewania. W ofercie klienci znajdą głównie projekty budynków prywatnych oraz komercyjnych, w tym chociażby domy jedno lub wielorodzinne. Firma wykonuje także projekty budynków użyteczności publicznej.

  Dodano w dniu: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje mieszkań - www.deconova.pl

  Aranżacje mieszkań - www.deconova.pl »

  Nasza firma działa na polskim rynku od wielu lat specjalizując się w realizowaniu usług związanych z pracami wykończeniowymi w mieszkaniach oraz profesjonalnymi projektami wnętrz. Naszym klientom zapewniamy w pełni kompleksowe usługi, w tym planowanie finansowe inwestycji, zarządzania harmonogramem prac, przygotowanie zamówień i transport materiałów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z naszą ofertą

  Dodano w dniu: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wnętrz - http://urzadzamypodklucz.pl

  Projekty wnętrz - http://urzadzamypodklucz.pl »

  Oferta przedsiębiorstwa DekorProjekt Sp. z o. o. dotyczy urządzania budynków pod klucz. Firma cieszy się zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale też i deweloperów – z usług firmy skorzystało już dwóch poważnych deweloperów Qualia oraz Gant. Ponadto firma kompleksowo zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz, jest w stanie dokonać ich realizacji idealnie według największych wymagań klientów.

  Dodano w dniu: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Intellio designers

  Intellio designers »

  Intellio Designers to krakowskie studio projektowania wnętrz apartamentów, mieszkań, domów czy firmowych przestrzeni, ogrodów, mebli, kominków. Jesteśmy w stanie stworzyć układ funkcjonalny pomieszczenia, dopasować właściwe materiały budowlane, kolorystykę, wizualizacje o charakterze trójwymiarowym. Nadzorujemy realizację rozwiązań projektowych i działamy zawsze terminowo.

  Dodano w dniu: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • OOMM Monika Buzun

  OOMM Monika Buzun »

  Dzięki pomocy firmy OOMM można w profesjonalny sposób zadbać o wystrój i aranżację wnętrz mieszkalnych. Doświadczony projektant wnętrz nie tylko zadba o estetykę, ale również o dobór praktycznych elementów do pokoi, sypialni, łazienek i innych pomieszczeń. Każdy klient może liczyć na kompleksową i bardzo profesjonalną obsługę. Zapraszamy już dziś do kontaktu!

  Dodano w dniu: 03 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dom i Styl Krzysztof Bentkowski

  Dom i Styl Krzysztof Bentkowski »

  Dom i Styl to świetny wybór jeżeli mówimy o projektach wnętrz, remontach mieszkań, a także wykończeniach wnętrz. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli komuś z Państwa zależy na takich wnętrzach, które są bardzo gustowne, przestronne, spełniające wszystkie oczekiwania, jednocześnie nie chce czekać długo na wykonanie zlecenia i przepłacać, to jak najbardziej powinien do nas zadzwonić. Działamy głównie w Warszawie.

  Dodano w dniu: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • ORANGE STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  ORANGE STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ »

  Orange Studio to krakowska pracownia architektury wnętrz. Proponujemy naszym klientom z dziedziny projektowania i aranżacji wnętrz. Na stronie internetowej naszego studio można zobaczyć nasze dotychczas zrealizowane projekty. Z każdym klientem pracujemy indywidualnie, dobierając projekt do jego osobistych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z pracownią oraz do wizyty w naszej krakowskiej siedziby.

  Dodano w dniu: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • ZONA Architekci

  ZONA Architekci »

  Interesują Cię projekty przebudów mieszkań i domów? W takiej sytuacji zapoznanie się z ofertą firmy ZONA Architekci powinno być obowiązkiem. Niewykluczone, że pojawiło się pytanie, co przemawia za tym, aby skorzystać z pomocy oferowanej przez firmę? Najlepszą odpowiedzią wydaje się odniesienie się do osób, które pracują na sukces działalności. Kierujemy się zasadą, że na projekt powinni wpływać technolodzy, specjaliści i fachowcy (w związku z czym otaczamy się osobami, którym nie brakuje kompetencji).

  Dodano w dniu: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »