Strony związane z hasłem 'prace ziemne':

Sortuj po:

 • Roboty ziemne Bydgoszcz- Tomasz Powroźnik

  Roboty ziemne Bydgoszcz- Tomasz Powroźnik »

  Firma specjalizuje się w wykonawstwie sieci wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Posiadane doświadczenie i profesjonalna kadra pozwala zapewnić nam wysoką jakość wykonywanych robót. Naszą działalność prowadzimy kompleksowo, razem z robotami towarzyszącymi. Na wszelkie świadczone usługi udzielamy gwarancji.

  Dodano w dniu: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eurokop.legnica.pl - odśnieżanie parkingów

  Eurokop.legnica.pl - odśnieżanie parkingów »

  W ofercie legnickiej firmy Eurokop możesz naleźć wiele usług związanych z pracami budowlanymi. Oferuje ona szeroki zakres usług prac ziemnych, rozbiórek budynków oraz innych konstrukcji budowlanych, usuwanie fundamentów, transport i wywóz materiałów o wadze do 15 ton, odśnieżanie ulic, parkingów, dachów, posesji, wywóz śniegu, czy też wynajmowanie maszyn budowlanych wraz z ich operatorami. Atrakcyjne ceny.

  Dodano w dniu: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uslugiziemne-orlowski.pl - zasyp fundamentów

  Uslugiziemne-orlowski.pl - zasyp fundamentów »

  Usługi transportowe i prace ziemne polecane przez wielu klientów – firma Orłowski. Nasze przedsiębiorstwo z Sulęczyna, świadczy usługi transportowe oraz w zakresie prac ziemnych. Transportujemy żwir, gruz, materiały do budowy. Co więcej oferujemy profesjonalne wykonanie melioracji, wykopów, drenażu, niwelacji, rozbiórek. U nas wypożyczysz koparkę lub koparko ładowarkę w atrakcyjnej cenie, bez jakichkolwiek kosztów dodatkowych.

  Dodano w dniu: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dip.waw.pl - wynajem maszyn budowlanych

  Dip.waw.pl - wynajem maszyn budowlanych »

  Nasza firma oferuje wykopy ziemne oraz wyburzenia budynków. W zakresie usług budowlanych posiadamy ogromne doświadczenie. Specjalizujemy się w wykopach pod budynki jednorodzinne, magazyny i hale produkcyjne. Budynki wyburzamy w sposób bezpieczny. Ponadto zajmujemy się segregacją odpadów budowlanych i ich wywozem. Posiadamy polisę na wypadek źle wykonanych przez nas prac. Przez zawarciem współpracy podpisujemy umowę.

  Dodano w dniu: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.U.H. Trans-Skan

  P.U.H. Trans-Skan »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie między innymi na rynku realizowania prac budowlanych z zastosowaniem ciężkiego sprzętu, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie wysokiej jakości usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszje nowoczesnej stronie wwww.

  Dodano w dniu: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków.

  Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. »

  Ew-trans S. C. jest prężnie działającą na rynku warszawskim firmą budowlaną działającą w sektorze usług rozbiórkowo-wyburzeniowych oraz robót ziemnych. Firma realizuje zlecenia dla osób prywatnych, firm i instytucji. Działa głównie na terenie Warszawy i okolic. nOferta:nn[*]rozbiórki budynkówn[*]wyburzenia obiektów budowlanychn[*]roboty ziemne, wykopy, niwelacja terenu, wymiana gruntun[*]usługi drogowe, utwardzanie, korytowanie, budowa dojazdów do posesjin[*]usługi kanalizacyjnen[*]sprzedaż kruszywa betonowego, kruszywa ceglanego, piasku, żwiru, sortowanej ziemi ogrodowejn[*]transport ciężarówkami samowyładowczymin[*]transport maszyn budowlanych nacepą niskopodwoziową. nnnPełna oferta firmy znajduje się na stronie:nhttp://ewtrans.pl/nnFirma gwarantuje wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny i dogodne terminy realizacji.

  Dodano w dniu: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bal-kop S.C. Rozbiórki i wyburzenia.

  Bal-kop S.C. Rozbiórki i wyburzenia. »

  Bal-kop S. C. przedstawia bogatą ofertę usług budowlanych wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji. Obszarem działalności firmy jest Warszawa i okolice. Firma oferuje usługi w zakresie rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych, a także wszelkiego typu roboty ziemne, wykopy, niwelacje terenu, wymianę gruntu, itp. Realizuje prace w zakresie usług drogowych i kanalizacyjnych, odśnieżanie i usługi brukarskie. Prowadzi sprzedaż materiałów sypkich typu kruszywo betonowe i ceglane, piasek, sortowana ziemia ogrodowa. W ofercie firmy jest również wynajem koparek, koparko ładowarek i ciężarówek. Pełna oferta maszyn znajduje się na stronie:nhttp://www.bal-kop.pl/wynajem_koparek_warszawa/

  Dodano w dniu: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »