Strony związane z hasłem 'pokrycia dachowe':

Sortuj po:

 • POKRYCIA DACHOWE

  POKRYCIA DACHOWE »

  Sklep internetowy www.nadach.com oferuje Państwu dachówki, blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie, rynny i systemy orynnowania, folie i membrany dachowe. Nowym asortymentem jest styropian i okna PCV. Szczególnie polecamy produkty przeznaczone dla komunikacji dachowej oraz ochrony dachu przed zalegającym śniegiem. Wszystkie materiały sprzedawane w sklepie zostały w trakcie wieloletnich prac dekarskich sprawdzone przez naszą firmę. Zyskały naszym zdaniem najlepsze oceny spośród materiałów oferowanych na rynku, dlatego mamy przyjemność zaoferować je właśnie Państwu. Niskie ceny i wiele promocji powinny uprzyjemnić dokonywanie zakupów w sklepie. Zapraszamy.

  Dodano w dniu: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Keda

  Dachy Keda »

  W firmie "Keda" mogą liczyć Państwo na:

  - profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego rodzaju pokrycia dachowego oraz wszelkich dodatków
  - precyzyjną i najkorzystniejszą wycenę kompletnego systemu dachowego
  - pomoc w wyborze dekarza/wykonawcy
  - transport na budowę
  - szybką i profesjonalną realizację zamówienia

  W ofercie posiadamy dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, okna dachowe wraz kołnierzami, folie i membrany dachowe, systemy rynnowe, blachodachówki, blachy trapezowe, akcesoria dachowe, komunikację dachową i zabezpieczenia, papy oraz systemy solarne. Oferujemy również naszym klientom więźby dachowe, folie do wstępnego krycia dachów oraz wiele akcesoriów służących do ich wykończenia. Kupując u nas te produkty, mają Państwo gwarancję właściwego doboru pod względem jakości i ceny. Można u nas nabyć całościowe systemy dachowe, jak i pojedyncze elementy, które dopasowuje się i dobiera do konkretnych typów dachów.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Dodano w dniu: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka

  Dachówka »

  Jakie pokrycia dachowe, w chwili obecnej są najlepsze? Jakiego rodzaju dachówki warto położyć na nowo budowanym domu? Wszelkie fachowe informacje znajdziesz w jednym miejscu. Portal WycenaDachu to kompendium wiedzy, które sprawi iż zakup i montaż dachówek będzie dla Ciebie łatwym. Teraz również wiele innych ciekawych funkcji- oblicz wielkość zapotrzebowania materiałowego na takie elementy jak dachówka i wiele innych.

  Dodano w dniu: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Dachwiór - pokrycia dachowe wiórem osikowym

  Eko-Dachwiór - pokrycia dachowe wiórem osikowym »

  W ofercie firmy Eko-Dachwiór znajdują się usługi wykonywania konstrukcji dachowych. Firma specjalizując się w branży budowlanej od lat, wykonuje konstrukcje z wykorzystaniem wióra osikowego. Ma do tego celu doświadczony zespół ludzi i kompetentny nadzór kierowniczy. To oni doradzają klientom, a także pomagają na etapie doboru odpowiedniego materiału. Firma swoje usługi świadczy w całej Polsce, a dodatkowo również na terenie Unii Europejskiej.

  Dodano w dniu: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dachówki i pokrycia dachowe - Wrocław

  Dachówki i pokrycia dachowe - Wrocław »

  Hurtownia dachów z Wrocławia proponuje wyroby najlepszych producentów. W ofercie znajdziesz karpiówkę i inne dachówki ceramiczne Creaton, Roben, Koramic, Ruppceramika oraz dachówki firm Braas i Euronit. Pracownik firmy sporządzi bezpłatnie kosztorys pokrycia dachowego Twojego domu. Także konsulting na jaki typ dachówki są obecnie najlepsze promocje. Dach to element od którego będzie zależeć wygląd budynku przez wiele lat po wybudowaniu. Warto więc, aby wybrane pokrycie dachowe było atrakcyjne i solidne.Jest wiele firm, które oferują szeroki wybór dachówek. Najpopularniejsze na rynku krajowym należą dachówki ceramiczne takich wytwórców, jak Creaton, Koramic czy Roben; znacznym wzięciem cieszą się również dachówki cementowe Braas czy Euronit. Poza tym gorących sympatyków mają też karpiówki.

  Dodano w dniu: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hanbud Dachy

  Hanbud Dachy »

  Warszawska firma budowlana Hanbud od roku 1988-go zajmuje się sprzedażą oraz montażem różnego typu pokryć dachowych. Firma ta dzięki szerokim kontaktom na rynku gwarantuje produkty wyłącznie od renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych. Posiada także certyfikat PSD, który jest niezwykle prestiżowym wyróżnieniem w branży. Możesz dzięki temu liczyć na niezwykle profesjonalne usługi oraz gwarancję jakości wykonanych prac.

  Dodano w dniu: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • PHU ORIT-BIS Andrzej Dróżdż

  PHU ORIT-BIS Andrzej Dróżdż »


  Skład materiałów budowlanych firmy Orit-Bis to połączenie doświadczenia i tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Pracownicy firmy do każdego zlecenia podchodzą w sposób elastyczny i są otwarci na potrzeby i sugestie klientów. Podstawowym obszarem działania, a zarazem siedzibą firmy jest Częstochowa, co jednak nie przeszkadza w podejmowaniu konkretnych zleceń, które znajdują się poza tym terenem. Podstawowym celem działań firmy jest zadowolenie klienta, który to w tej relacji jest najważniejszy.

  Dodano w dniu: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • DE-KAR

  DE-KAR »

  Przedsiębiorstwo budowlane DE-KAR jest doświadczonym wykonawcą dachów, kompletnych budów a także całościowego wykończenia wnętrz. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, zapewniających doskonałą jakość prowadzonych prac. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo podczas wszystkich etapów realizowanej inwestycji a także pomoc w korzystnym zakupie niezbędnych materiałów budowlanych.

  Dodano w dniu: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plannja flex

  Plannja flex »

  Firma Domino Dach wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu klientów na dachy dobrej jakości. W ofercie firmy znaleźć można najlepsze materiały dachowe, które są cenione w Całej Europie. W ofercie firmy znajdują się również usługi dekarskie, wykonywane przez doświadczonych dekarzy. Przedsiębiorstwo nie ogranicza się regionalnie, chociaż najwięcej zleceń wykonuje w Warszawie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim oraz okolicznych miejscowościach.

  Dodano w dniu: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Traffic Blachy & Dachy

  Traffic Blachy & Dachy »

  Chcesz mieć modny, trwały i solidny dach? Szukasz produktów, które przez długie lata będą charakteryzowały się wysoką jakością? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wejdź na stronę traffic-blachy, zobacz naszą blachodachówkę, blachy trapezowe, rynny i parapety. Gwarantujemy Ci szybką realizację i przystępne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą teraz.

  Dodano w dniu: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »