Strony związane z hasłem 'odśnieżanie':

Sortuj po:

 • Dekarz DARGO

  Dekarz DARGO »

  Oferta naszej firmy obejmuje różnorodne usługi związane z dekarstwem. W ramach naszej oferty zapewniamy wysokiej jakości usługi, jakie realizowane są przez zespół doświadczonych pracowników. Nasza oferta obejmuje wykonanie pokryć dachowych z różnych typów materiałów. Wykonujemy remonty oraz modernizacje dachów. Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji. Zapraszamy na naszą stronę firmową do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Dodano w dniu: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. Arma-Błysk

  P.P.H.U. Arma-Błysk »

  Arma-Błysk to firma, która proponuje klientom usługi sprzątające, w tym również na placach budowy oraz ochronę elewacji, czyli jej czyszczenie oraz zabezpieczenia. Możliwe jest także usuwanie graffiti. Firma ponadto zajmuje się pracami sanitarnymi, usuwa pluskwy, myszy, szczury czy gniazda owadów. Proponuje organizację imprez i dostarczanie cateringu. Siedziba firmy jest zlokalizowana na terenie Łodzi.

  Dodano w dniu: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trans Tom

  Trans Tom »

  Nasza firma zajmuje się recyklingiem oraz wywozem śmieci na terenie województwa łódzkiego. Zapewniamy realizację zleceń klientom prywatnym oraz firmom, instytucjom. Jesteśmy w stanie zapewnić realizację większych zamówień. Oferujemy negocjacje cen za odbiór oraz możliwości negocjowania pozostałych warunków umowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do korzystania z usług naszej firmy!

  Dodano w dniu: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eurokop.legnica.pl - odśnieżanie parkingów

  Eurokop.legnica.pl - odśnieżanie parkingów »

  W ofercie legnickiej firmy Eurokop możesz naleźć wiele usług związanych z pracami budowlanymi. Oferuje ona szeroki zakres usług prac ziemnych, rozbiórek budynków oraz innych konstrukcji budowlanych, usuwanie fundamentów, transport i wywóz materiałów o wadze do 15 ton, odśnieżanie ulic, parkingów, dachów, posesji, wywóz śniegu, czy też wynajmowanie maszyn budowlanych wraz z ich operatorami. Atrakcyjne ceny.

  Dodano w dniu: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • AGROL usługi ogrodnicze i porządkowe

  AGROL usługi ogrodnicze i porządkowe »

  Firma Agrol świadczy usługi ogrodnicze na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego. Od 2003 roku projektujemy i zakładamy ogrody. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym przez lata prowadzenia sklepów ogrodniczych. Oferujemy m. in. nasadzanie krzewów, drzew, roślin cebulkowych, rozkładanie trawników z rolki, montaż systemów nawadniających. Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją ogrodów prywatnych i komercyjnych terenów zielonych.

  Dodano w dniu: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZRB Karol

  ZRB Karol »

  Budowa i utwardzanie nawierzchni to nasza specjalność. Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się budową dróg, parkingów, chodników i placów. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który szuka sprawdzonej ekipy, to świetnie trafiłeś. Zapraszamy na stronę zrb. bialystok. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

  Dodano w dniu: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »