Strony związane z hasłem 'ocieplanie budynków':

Sortuj po:

 • Tynki

  Tynki »

  Fabryka specjalizuje się w produkcji materiałów budowlanych. Zakład Bolix oferuje klientom obszerny asortyment swoich wyrobów. Producent współpracuje z klientami na terenie Polski i Europy. Tynki produkowane przez Bolix słyną z dobrej jakości oraz trwałości. Bolix jest renomowanym polskim producentem chemii budowlanej na rynku. Bolix dzięki profesjonalizmowi zyskał prestiż wśród zadowolonych klientów.

  Dodano w dniu: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • PianoPur ocieplanie budynków

  PianoPur ocieplanie budynków »

  Firma Pianopur zapewnia ocieplanie pianką w najnowocześniejszej technologii. Nasza metoda to izolacja natryskowa. W zależności od obiektu, stosowana jest pianka otwartokomórkowa, pianka zamkniętokomórkowa bądź polimocznik. Nasza izolacja może być użyta na ocieplenie dachu bądź ocieplenie poddasza, bądź również ocieplanie budynków. Pianka poliuretanowa pozwala uniknąć strat ciepła powstałych na skutek mostków termicznych. Technologia natrysku wyklucza całkowicie ten problem. Ocieplanie pianką wykonane przez Przedsiębiorstwo Pianopur to izolacja natryskowa posiadająca wymagane certyfikaty. Swoją ofertą obejmujemy zasięg całego kraju. Pianka poliuretanowa zachowuje swoje parametry przez wiele lat, dzięki czemu pozwala zmniejszyć koszty poniesione na dodatkowe dogrzewanie pomieszczeń zimą lub chłodzenie latem i mieć komfortowe warunki we własnym budynku.

  Dodano w dniu: 01 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie domu

  Ocieplanie domu »

  climowool sp. z o.o. to nowa forma organizacyjna i nowa marka obecnej od wielu lat na naszym rynku wełny izolacyjnej Schwenk. Nasza produkcja odbywa się w Świdnicy, w dolnośląskim rejonie przemysłowym. nasze materiały izolacyjne cechują się jednymi z lepszych na polskim rynku właściwości izolacyjnych, co zostało potwierdzone licznymi atestami. W naszym asortymencie znajdują się prasowane płyty izolacyjne, jak i wełna mineralna w postaci sprężystych bel. Dzięki temu, nasze materiały nadają się zarówno do izolacji poddaszy i stropodachów oraz ścianek działowych, jak i elewacji wentylowanych. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajduje się lista dystrybutorów i przedstawicieli handlowych.

  Dodano w dniu: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »