Strony związane z hasłem 'lokale użytkowe':

Sortuj po:

 • Czerkawski - działki Gliwice

  Czerkawski - działki Gliwice »

  W ofercie biura Nieruchomości Czerkawski z siedzibą w Gliwicach klienci będą mogli znaleźć domy, mieszkania, działki, czy też różnego rodzaju lokale i obiekty użytkowe na sprzedaż lub wynajem. Firma zajmuje się też przyjmowaniem ofert od osób, które chcą sprzedaż lub wynająć nieruchomość. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami posiadają odpowiednie doświadczenie oraz licencje, służą także profesjonalnym doradztwem.

  Dodano w dniu: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Katowice - Osiedle Franciszkańskie

  mieszkania Katowice - Osiedle Franciszkańskie »

  W katowicach są budowane nowe mieszkania na sprzedaż. Jest to sześcio-kondygnacyjny budynek złożony z 2 segmentów A i B, znajdujący się na spokojnym osiedlu franciszkanskim. Inwestycja realizowana jest przez doświadczonego dewelopera Tdj Estate, który zapewnia bezpieczny system finansowania, polegający na wpłacie 10 % wartości na początku, a resztę dopiero po otrzymaniu zezwolenia na użytkowanie. Łącznie będzie 96 mieszkań o powierzchni od 27 do 81 mkw.

  Dodano w dniu: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mart.gda.pl - wynajem biur Gdańsk

  Mart.gda.pl - wynajem biur Gdańsk »

  Oferujemy nowoczesne lokale biurowe na wynajem usytuowane w samym centrum Gdańska. Grupa inwestycyjna MART jest zarządcą biurowca HAXO przy ulicy Strzeleckiej oraz Ka5 przy ulicy Kartuskiej. W sąsiedztwie naszych biurowców znajdują się sądy i szpital, co sprawia, że lokalizacja jest znakomita dla firm świadczących usługi prawne czy medyczne. Sąsiedztwo parku przyciąga zaś firm outsourcingowe, projektowe, IT czy inne przedsiębiorstwa, których pracownicy potrzebują odpowiednich warunków do skupienia.

  Dodano w dniu: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • DOM-BUD

  DOM-BUD »

  Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna – przedsiębiorstwo budowlane i firma deweloperska. Istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w świadczeniu takich usług jak: realizacja zabudowy wielorodzinnej, zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz kompleksowa realizacja robót budowlanych. Usługi te wykonuje na terenie Krakowa i okolic, dla prywatnych inwestorów i spółdzielni mieszkaniowych.

  Dodano w dniu: 13 06 2018 · szczegóły wpisu »