Strony związane z hasłem 'Działki':

Sortuj po:

 • Mieszkania Bydgoszcz

  Mieszkania Bydgoszcz »

  Imobilia to biuro nieruchomości z Bydgoszczy wyróżniające się znakomitą znajomością rynku nieruchomości. Pośrednictwo w transakcjach nieruchomościami, doradztwo kredytowe i inwestycyjne, pośrednictwo finansowe oraz wycena nieruchomości to tylko niektóre z usług jakie świadczy dla Państwa nasze biuro nieruchomości. Działamy nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale też na obszarze całego województwa kujawsko – pomorskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Dodano w dniu: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

  Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie »

  DB Nieruchomości to agencja nieruchomości działającą w mieście Szczecin, a także w całym województwie Zachodniopomorskim i Pomorskim. Nasza agencja DB Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W naszej ofercie znajdują się lokale, domy, działki, mieszkania na sprzedaż i wynajem. W serwisie www można znaleźć aktualną ofertę sprzedaży i wszystkich nieruchomości, które można swobodnie przeglądać, wyszukiwać i sortować.

  Dodano w dniu: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Głogów

  Domy Głogów »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą nieruchomości, biuro nieruchomości okaże się pomocne. Pomagamy wybrać odpowiednią nieruchomość, sporządzić umowy, poradzić sobie z zawiłościami prawnymi. Zajmujemy się również pośredniczeniem w sprzedaży mieszkań i innego typu nieruchomości, a oprócz tego pomocą w zdobyciu finansowania.Na stronie firmy znajduje się dość duża bazę ofert z woj. zachodnich. Szczegółowa wyszukiwarka pomoże z precyzją wyszukać to, co najbardziej interesuje konkretnego kontrahenta. Przy tym służymy indywidualną pomocą jaka propozycja będzie najkorzystniejsza w danej sytuacji. Dodatkowe programy dostępne na stronie jak kalkulator kosztów pozwolą dokładnie określić koszt zakupu domu.

  Dodano w dniu: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekreacyjne działki Poznań

  Rekreacyjne działki Poznań »

  Rozpoczynamy podzielenie i wyprzedaż gruntu rolnego w pobliżu Pniew. Działki znajdują się 4 km od Pniew w kierunku miasta Lwówka. Jadąc od drugiej strony, czyli autostrady jest 16 km do zjazdu. Tak czy inaczej z Poznania dostaniemy się w czasie mniejszym niż godzina. Super teren oddzielony od drogi nr 92 kilkusetmetrowym obszarem lasu.

  Również oferowane grunty są częściowo zalesione. Proponujemy Państwu duże (3000 - 3500 m kw), pięknie położone działki rekreacyjne w bardzo przystępnej kwocie.

  Sądzimy, że położenie jest szczególnie dobra dla mieszkańców Poznania. Już od pierwszych dni wiosny do później jesieni można tam spędzać weekendy oraz popołudnia w gronie przyjaciół. Do zaoferowania mamy dużo działek otoczonych łąkami i lasem. Serdecznie zapraszamy.

  Dodano w dniu: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Lublin

  Mieszkania Lublin »

  Niniejsza strona jest własnością firmy PARCELA NIERUCHOMOŚCI. Zajmujemy się szeroko pojmowanym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Naszą dewizą jest działanie, które umożliwia naszym klientom bezpieczeństwo. Najwspanialsze mieszkania Lublin są dla Państwa dostępne dzięki tej firmie. Chętni mogą się z nami skontaktować poprzez telefon oraz Internet. Z chęcią pomagamy w wyborze najkorzystniejszej formy kredytowania i uzyskania kredytu. Więcej informacji odnajdziecie Państwo w naszym serwisie internetowym.

  Dodano w dniu: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy i działki na Kaszubach

  Domy i działki na Kaszubach »

  Prezentowana tutaj strona może być doskonałą propozycją dla każdego, kogo tylko interesują dowolnego rodzaju działki budowlane na Kaszubach i poszukuje akurat sposobu na bezproblemowe i szybkie szukanie takich właśnie rzeczy. Zamieszczono tu ogromny zbiór godnych uwagi ogłoszeń, które dodatkowo ułożone są w taki sposób, aby przeglądanie ich nie sprawiało nam absolutnie żadnych problemów – jest to świetne rozwiązanie, bo możemy zwyczajnie powoli zgłębić się we wszystkie szczegóły interesujących nas akurat ofert a następnie zdecydować się na dokładnie to, co akurat będzie nam odpowiadało. Umieszczone tutaj nieruchomości Kaszuby są ponadto niesamowicie różnorodne, zatem możemy wśród nich znaleźć zarówno najróżniejsze rodzaje działek jak i mieszkania czy domy, zatem korzystanie z opisywanej tu witryny praktycznie za każdym razem będzie dla nas naprawdę ciekawą propozycją, bez względu na to, co jest nam akurat potrzebne. Ponadto na stronie umieszczono także kilka pomocnych informacji w sposób ogólny dotyczących rynku nieruchomości na Kaszubach, dzięki czemu dowiemy się tutaj, dlaczego tak właściwie region ten jest pod tym względem tak ciekawy. Bez żadnych wątpliwości możemy w związku z tym powiedzieć, że będzie to bardzo dobra propozycja dla każdego, kogo tylko interesują akurat dowolne nieruchomości w regionie Kaszubów!

  Dodano w dniu: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działki budowlane

  Działki budowlane »

  Zapraszamy wszystkich inwestorów planujących sprzedaż, kupno bądź wynajem nieruchomości. Proponujemy pełen zakres usług klasycznego biura nieruchomości wzbogacony o profesjonalne doradztwo z zakresu obrotu, inwestowania oraz zarządzania nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Naszym polem działania są zarówno nieruchomości mieszkaniowe (domy, mieszkania, działki budowlane), jak i nieruchomości komercyjne (powierzchnie biurowe, handlowe, magazynowe, grunty). Zatrudniamy doświadczonych brokerów doskonale znających lokalny rynek nieruchomości we Wrocławiu oraz realia panujące w tej branży na terenie całego kraju. Posiadamy wymagane licencje i certyfikaty.

  Dodano w dniu: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Kołobrzeg

  Biuro nieruchomości Kołobrzeg »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej agencji nieruchomości Villa. Działamy w Kołobrzegu już od wielu lat i zapewniamy naszym klientom pomoc przekrojową przy realizacji transakcji. Można u nas skorzystać z pomocy w zakresie kompletowania i przygotowywania dokumentów, sporządzania aktów notarialnych, sprawdzania stanu prawnego nieruchomości, finansowania. Asystujemy przy transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu domów, mieszkań, apartamentów, lokali komercyjnych, działek.

  Dodano w dniu: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czerkawski - działki Gliwice

  Czerkawski - działki Gliwice »

  W ofercie biura Nieruchomości Czerkawski z siedzibą w Gliwicach klienci będą mogli znaleźć domy, mieszkania, działki, czy też różnego rodzaju lokale i obiekty użytkowe na sprzedaż lub wynajem. Firma zajmuje się też przyjmowaniem ofert od osób, które chcą sprzedaż lub wynająć nieruchomość. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami posiadają odpowiednie doświadczenie oraz licencje, służą także profesjonalnym doradztwem.

  Dodano w dniu: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.ap7.pl - agencja nieruchomości

  Www.ap7.pl - agencja nieruchomości »

  Ap 7 to szansa współpracy z wykwalifikowaną agencją nieruchomości z Krakowa. Proponujemy klientom pełną opiekę podczas nawiązywania współpracy na rynku nieruchomości, łącznie ze wsparciem kredytowym i badaniem stanu prawnego nabywanego majątku. Odkupujemy też samodzielnie nieruchomości od klientów biznesowych lub indywidualnych za gotówkę, w krótkim czasie.

  Dodano w dniu: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konrad Gawron - operat szacunkowy

  Konrad Gawron - operat szacunkowy »

  Na stronie internetowej gawron-rzeczoznawca.pl internauci znajdą ofertę usług rzeczoznawcy majątkowego, który oferuje przede wszystkim wycenę nieruchomości. Usługi te świadczy w celu sprzedaży nieruchomości, zabezpieczenia kredytu, oddania nieruchomości w użytkowanie wieczyste. Rzeczoznawca wycenia różnego rodzaju nieruchomości, a usługi te oferuje przede wszystkim klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom, spółkom oraz gminom i powiatom.

  Dodano w dniu: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania.podlasie.pl

  Mieszkania.podlasie.pl »

  Nasz portal internetowy mieszkania. podlasie. pl jest serwisem internetowym, który pozwala na zapewnienie wygodnego wybrania mieszkania czy nieruchomości mieszkalnej w celu zakupu na terenie województwa podlaskiego. Nasza strona jest miejscem, które powstało w celu zapewnienia możliwości łączenia zarówno agencji nieruchomości, deweloperów, a także klientów indywidualnych, którzy chcą znaleźć lokale mieszkalne dopasowane do oczekiwań.

  Dodano w dniu: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »