Strony związane z hasłem 'biuro projektowe':

Sortuj po:

 • Biuro Projektowe Szczecin

  Biuro Projektowe Szczecin »

  Autorska Pracownia Architektury i Sztuki - to grupka architektów i projektantów wnętrz. Stawiamy sobie za zadanie utworzenie dla Państwa cudownych nieruchomości oraz wnętrz, które nie tylko będą radować oko, ale także będą w 100% wydajne i użytkowe. Po naradach, wykonamy dla Państwa plan, który na pewno spełni Państwa oczekiwania. W naszej propozycji odnajdą Państwo domy pasywne, ekologoiczne. Projetkujemy słynne i cieszące się uznaniem na zachodzie Europy ogrody na dachach. Nie ograniczamy się w naszych planach do rozwiązań rutynowych - każde wykonane zadanie charakteryzuje spory indywidualizm. Posiadamy doświadczenie w renowacji oraz adaptacji budynków zabytkowych, jak również w tworzeniu coraz popularniejszego "pruskiego muru" na frontach nowoczesnych budowli. Nasz projektant ogrodów, stworzy dookoła Państwa nieruchomości urocze miejsce, a aranżacja wnętrza będzie radować oko mieszkańców oraz gości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Dodano w dniu: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budowlane i nadzory na terenie Dębicy

  Projekty budowlane i nadzory na terenie Dębicy »

  Nasze biuro projektowe oferuje kompleksowe usługi w zakresie wykonania projektów budowlanych, pomocy w uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz kierowaniu pracami na budowie (kierownik budowy). Projektujemy wszelkiego rodzaju budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, usługowe, gospodarcze, biurowe, produkcyjne i inne.Wszystkie nasze usługi cechuje najwyższa jakość, rzetelność oraz wykorzystanie najlepszych technologii i praktyk budowlanych. W ofercie firmy znajdują się także kosztorysy, ekspertyzy oraz doradztwo techniczne. Więcej informacji na naszej stronie www lub po bezpośrednim kontakcie telefonicznym lub email (dane kontaktowe na stronie www). Nasza oferta zawsze jest dostosowywana do indywidualnych wymagań klienta. Pracownia Projektowa TWÓJ DOM to sprawdzone biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem i uznaniem wśród Inwestorów.

  Dodano w dniu: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Nadzór Wykonawstwo Beata Wójciak

  Projektowanie Nadzór Wykonawstwo Beata Wójciak »

  Wykonujemy projekty budowlane wielobranżowe: Domów jednorodzinnych, Domów wielorodzinnych, Budynków użyteczności publicznej, Zespołów handlowo-usługowych i rekreacyjnych, Zakładów opieki zdrowotnej, Zakładów przemysłowych i magazynów, Projekty rozbudowy, nadbudowy i zmiany sposobu użytkowania, Adaptacje i przebudowy wnętrz, Adaptacje projektów typowych do warunków lokalnych

  Dodano w dniu: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów

  Projekty domów »

  Dana strona internetowa przynależy do biura projektowego MTM Styl. Naszym celem jest fachowa obsługa klienta w życzliwej atmosferze. Udostępniamy na portalu do wglądu galerię zdjęciową ze zrealizowanymi domami. Pragniemy, aby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Polecane projekty domów to idealna propozycja dla poszukujących funkcjonalnego domu. W szczególności polecamy projekty domów energooszczędnych i nowoczesnych. Zapraszamy na naszą witrynę internetową i do skontaktowania się z nami.

  Dodano w dniu: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów

  Projekty domów »

  Jesteśmy nowoczesnym biurem projektowym sprzedającym projekty domów energooszczędnych na terenie całego kraju. Główne usługi projektowe oferowane przez nas to: projekty domów energooszczędnych, instalacje sanitarne - projekty, certyfikaty energetyczne, projekty instalacji elektrycznych, projekty wnętrz. Nasze projekty domów energooszczędnych, należą do najlepszych na rynku. Wypróbowane rozwiązania techniczne pomagają ograniczyć zużycie energii przy jednoczesnym osiągnięciu komfortu cieplno-bytowego. Cała dokumentacja projektowa jest tak skonstruowana, by ograniczyć koszty budowy, ustrzec się od błędów oraz aby wykonanie przebiegało bezstresowo i sprawnie. Indywidualne podejście do klienta - Zachęcamy do współpracy

  Dodano w dniu: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dream Design Miłosz Szabelski

  Dream Design Miłosz Szabelski »

  Dream Design to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz. Oferujemy pakiety standardowe oraz szczegółowe. Możemy również wykonać projekt w wersji pod klucz oraz zająć się kompleksowym nadzorem autorskim nad jego realizacją. Wykonujemy projekty domów, mieszkań, biur, hoteli, restauracji, klubów muzycznych. Projektujemy także gabinety lekarskie, apteki, salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz stoiska wystawiennicze na targi. Pracujemy na terenie Krakowa i okolic oraz podejmujemy się zleceń z innych części kraju.

  Dodano w dniu: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Archi 55 - usługi projektowe

  Archi 55 - usługi projektowe »

  Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, od pomysłu do uzyskania pozwolenia na budowę!Jesteśmy biurem architektonicznym z siedzibą w Krakowie, oferującym pełen zakres usług projektowych. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej i służby zdrowia.Inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym proponujemy kompleksową usługę na którą składają się: profesjonalne wykonanie dokumentacji projektowej i sprawne administrowanie formalno-prawną stroną inwestycji od wstępnej koncepcji obiektu do uzyskania pozwolenia na budowę.Posiadane umiejętności oraz znajomość prawa i zagadnień technicznych pozwalają nam tworzyć projekty obiektów o zróżnicowanej skali, funkcji i budżecie. Równocześnie zapewniamy personalizację usług możliwą jedynie w niewielkiej firmie.Klientom pomagamy dokonać właściwego wyboru. Wykonując odręczne rysunki szkicowe i komputerowe symulacje staramy się precyzyjnie przedstawić ostateczny wygląd obiektu, tak by po zrealizowaniu stanowił spełnienie Państwa marzeń.Oferujemy wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej budynków mieszkalnych, biurowych, handlowo-usługowych, gospodarczo-technicznych, obiektów o zróżnicowanej funkcji i formie. Opracowujemy projekty przebudowy, rozbudowy  i zmiany sposobu użytkowania istniejących obiektów a także projekty adaptacji budynków powtarzalnych. Sporządzamy również projekty zagospodarowania terenu, małej architektury oraz projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, w tym: obiektów gastronomicznych   i sklepów.Szczególną dziedzinę naszej  działalności stanowi projektowanie obiektów służby zdrowia: działów diagnostyczno-zabiegowych i łóżkowych szpitali, ośrodków zdrowia, aptek, gabinetów indywidualnej praktyki lekarskiej.Wykonujemy projekty technologii medycznej  i gastronomicznej.Aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie i działalności firmy prosimy o bezpośredni kontakt.www.archi55.pl

  Dodano w dniu: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe RATAJGROUP

  Biuro Projektowe RATAJGROUP »

  Potrzebny Ci niezawodny ekspert w zakresie architektury – firma, która stworzy bądź zaadaptuje projekt budynku i zapewni szereg dodatkowych usług – w tym nadzór budowlany i więcej? Jeśli tak, koniecznie zerknij na ofertę przygotowaną przez RatajGroup. Wszystkimi kwestiami związanymi a architekturą zajmujemy się od wielu lat, zapewniając naszym Klientom nowoczesną obsługę na najwyższym poziomie jakości. Dowiedz się, co konkretnie możemy Ci zaoferować, odwiedzając nasz serwis internetowy jeszcze dzisiaj – zapraszamy serdecznie!

  Dodano w dniu: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hale magazynowe CoBouw Polska Sp. z o. o.

  Hale magazynowe CoBouw Polska Sp. z o. o. »

  W celu realizacji wszelkiego typu obiektów przemysłowych, bazujących na konstrukcjach stalowych, warto zwrócić się do firmy CoBouw Polska Sp.z o.o. Ta polsko – holenderska spółka budowlana oferuje swoim Klientom kompleksową budowę hal stalowych, magazynowych, przemysłowych, chłodni, mroźni, wszelkiego rodzaju przechowalni. Co ważne, CoBouw Polska zajmuje się budową w generalnym wykonawstwie – od pomysłu, aż po skończony, gotowy obiekt, oddawany pod klucz.

  Dodano w dniu: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Tarnów

  Biuro projektowe Tarnów »

  Biuro projektowe Tarnów oferuje projektowanie, wizualizacje 3D oraz wykonanie kuchni, łazienek i salonów. Istniejemy na runku od ponad 10 lat. A nasze doświadczenie pozwala na wykonanie każdego projektu w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy mieszanym. W naszym biurze projektowym Tarnów możesz zaczerpnąć wszelkich informacji o projekcie. W naszym biurze projektowym spełniamy marzenia o pięknym, eleganckim i funkcjonalnym wnętrzu małego mieszkania czy wielkiego domu. Nie ma dla nas pomysłu do nie wykonania, wszystko zrobimy dla Ciebie abyś razem z rodzina w domu czuł się bezpiecznie, komfortowo i wyjątkowo. Zapraszamy serdecznie do kontaktu lub zapoznaniem się z naszym portfolio na stronie internetowej biura projektowego.

  Dodano w dniu: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • projektgabinetu.com

  projektgabinetu.com »

  Na stronie internetowej Lux Interiors znajdziecie wszelkie informacje dotyczące naszej pracowni projektowej, która znajduje się w Sopocie. Możemy zagwarantować każdemu z Państwa naprawdę profesjonalne usługi, mówimy o projektowaniu gabinetów medycznych, stomatologicznych, weterynaryjnych, kosmetycznych, salonów fryzjerskich i innych. Nasze wnętrza są piękne, komfortowe i wygodne.

  Dodano w dniu: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ENDE Marcin Lewandowicz

  ENDE Marcin Lewandowicz »

  Pracownia projektowa ENDE może się poszczycić dwudziestoletnim doświadczeniem i udaną realizacją niezliczonych projektów. Pracownia oferuje kompleksowe usługi od projektowania architektonicznego budynków i wnętrz, przez fachowe doradztwo, po nadzór nad realizacją projektu i kompleksową realizację inwestycji. Pracownia podejmuje się też takich usług jak projektowanie obiektów małej architektury, mebli, designu oraz elementów identyfikacji graficznej.

  Dodano w dniu: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »